• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana 1 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana 1 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana 120 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 120,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - DOBRINJ - SAMOSTOJEĆA KUĆA S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Dobrinju prodaje se samostojeća kuća, okružena bujnom zelenilom, udaljena svega 4 km od mora. Kuća ima netto površinu od 120m2 raspoređenu na prizemlje i kat. Prizemlje obuhvaća ulazni prostor, spremište,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, na prodaju je stara kamena dvojna kuća smještena na vrlo mirnoj lokaciji u okolici povijesne jezgre Dobrinja. Kuća se nalazi na samo 4 kilometra udaljenosti od mora, što je čini idealnim izborom za ljubitelje mira, ali i blizine svih važnih sadržaja. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova kuća smještena u srcu otoka Krka, na rubu šume, pruža jedinstvenu kombinaciju prirodnog okruženja i udobnosti modernog doma. Na prostranoj parceli od 1.700 m², u hladu visokih stabala i mirisnog mediteranskog bilja, smjestila se ova šarmantna prizemnica od 120 m², osmišljena za....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, Uvala Soline, dvojna kuća sa okućnicom na mirnoj lokaciji za adaptaciju izgrađena 1990.godine na parceli od 381m2. Dvojna kuća u uvalama Soline sa dva apartmana je katnosti, prizemlje i kat. U prizemlju dvojne kuće se nalazi apartman od 45 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaone,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 120,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja prekrasne kamene kuće s velikom okućnicom na Krku, mjesto Dobrinj. U prizemlju se nalazi spavaća soba, kupaona s podnim grijanjem, velika open space kuhinja s otokom, blagovaona i dnevni boravak s kamenim detaljima i izlazom na terasu. Unutarnjim stubištem se ide na kat koji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća s predivnom i prostranom okućnicom, idealno za ljubitelje prirode! Otok Krk, kuća na mirnoj lokaciji površine 120 m2 na parceli površine 1686 m2. Kuća je samostojeća prizemnica i sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe (jedna ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u zelenom pojasu mjesta Dobrinj na otoku Krku, smještena je dvojna kuća u visokoj roh bau fazi, idealna za one koji traže privatnost, mir i dodir s prirodom, a ujedno žele biti nadomak mora i turističkih sadržaja Malinske. Stambena površina kuće iznosi 120 m², a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Posebna prilika! Šarmantna samostojeća kuća s pogledom na more u mirnom Dobrinju na otoku Krku! Prodaje se jedinstvena kuća s dušom, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Dobrinja, idealna za sve koji traže fantastičan osjećaj odmora i privatnosti. Kuća se proteže na dvije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 120 m2 (114)
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr