01 6641 092
Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa porasla cijena novogradnja do 90 m2" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 4.041 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 €
- 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 277.000 €
03.05.2026 - 295.000 €
25.01.2026.,
www.indomio.hr
Novogradnja - ŠILO - PRODAJA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu gradi se nova zgrada modernog projekta, a završetak gradnje predviđen je za ljeto 2027. godine. U ponudi je apartman na 1. katu ukupne površine 73 m², koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....
Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 €
- 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 277.000 €
02.05.2026 - 295.000 €
24.01.2026.,
www.crozilla.com
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com