• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa pala cijena što - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa pala cijena što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa pala cijena što skuplje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa pala cijena što skuplje zadnjih 14 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.719 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 380.000 € na 345.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 345.000 €, 80,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
16.08.2025 - 350.000 €
23.12.2025 - 380.000 €
11.03.2026 - 350.000 €
12.04.2026 - 380.000 €
20.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa pala cijena što skuplje zadnjih 14 dana'
239.000 €
145.000 €
 
-36%

Promjena cijene sa 385.000 € na 245.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 3 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica, u nizu i obuhvaća 71 m² unutarnjeg prostora raspoređenog na tri etaže, uz 10 m² terase. Interijer....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ