• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoeta - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoeta - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoetažni 2.kat

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoetažni 2.kat" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.334 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 360.000 €, 115,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U starom gradu Dobrinju, mjestu koje stoljećima čuva svoje kamene uličice i miris Mediterana, smjestila se ova posebna kuća ? dom koji ne nudi samo zidove, već priču i doživljaj. Dobrinj, smješten na brežuljku iznad mora, poznat je po svojoj kulturnoj baštini i toplini koja obuzima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu, ukupne površine od približno 100 m2 na otoku Krku. Smještena u staroj jezgri, ova dvokatnica nudi autentičan ugođaj, idealan za one koji cijene tradicionalni stil stanovanja. Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom i kupaonica. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni apartman smješten na prvom i drugom katu stambene zgrade, udaljen svega 500 metara od mora i plaže. Na prvoj etaži nalazi se kuhinja s blagovaonicom povezana s dnevnim boravkom, kupaonica, spremište, hodnik, terasa te jedna spavaća soba. Na drugom katu smještene....