• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoeta - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoeta - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoetažni što skuplje

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoetažni što skuplje" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.013 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 622.500 €, 110,00 m2 cca 5660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvoetažni stan koji osigurava maksimalnu privatnost i komfor. Prizemlje ove šarmantne nekretnine sadrži prostrani dnevni boravak spojen s kuhinjom i blagovaonicom, dodatni toalet, te jednu spavaću sobu s vlastitim tušem. Unutarnje stepenice vode na kat, gdje se smjestila....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 120,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan u novogradnji smještenoj nedaleko mora u Šilu na otoku Krku. U prizemlju se nalaze predsoblje, kuhinja s blagovaonom i dnevni boravak, toalet te stubište. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, tri kupaonice i natkrivena terasa. Iz dnevnog prostora izlazi se na okućnicu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa do 280 m2 dvoetažni što skuplje'
519.000 €
465.000 €
435.000 €
  Stan, DOBRINJ, 499.000 €, 118,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, bazenom i pogledom na more! Stan stambene površine cca. 118m², sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, velikog open plan dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na terasu s okućnicom i bazenom s kojih će se pružati....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni apartman 140 m (novogradnja) sa dvorištem i privatnom garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 156,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Uživajte u miru i luksuzu ? moderan dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, u prodaji je prostrani dvoetažni stan površine 155,67 m², smješten u jednoj polovici dvojne samostojeće kuće. Nekretnina je....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 142,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuz, privatnost i mir ? elegantan dvoetažni stan s bazenom na otoku Krku, Donja Hlapa U mirnom okruženju naselja Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, smjestila se suvremena dvojna kuća u izgradnji ? a u prodaji je jedan od dva odvojena stana, savršen za one koji traže spoj luksuza,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 360.000 €, 115,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U starom gradu Dobrinju, mjestu koje stoljećima čuva svoje kamene uličice i miris Mediterana, smjestila se ova posebna kuća ? dom koji ne nudi samo zidove, već priču i doživljaj. Dobrinj, smješten na brežuljku iznad mora, poznat je po svojoj kulturnoj baštini i toplini koja obuzima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.indomio.hr

Čižići, prostrani apartma na 300m do mora! Prodaja! Otok Krk. Čižići, na prozračnoj lokaciji nudi se lijepi dvoetažni stan od 83 m2. Na prvom katu je hodnik, jedna spavaća soba, kupaonica, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinjom (po mjeri), ostava, te natkrivena terasa od 3,50 m2.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni apartman smješten na prvom i drugom katu stambene zgrade, udaljen svega 500 metara od mora i plaže. Na prvoj etaži nalazi se kuhinja s blagovaonicom povezana s dnevnim boravkom, kupaonica, spremište, hodnik, terasa te jedna spavaća soba. Na drugom katu smještene....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Mirna lokacija! Trosoban duplex sa pogledom na more! AKCIJA! Čižići, na prozračnoj lokaciji nudi se lijepi dvoetažni stan od 88,39 m2. Na prvom katu je jedna spavaća soba, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, ostava, hodnik te natkrivena terasa od 4,87 m2. Unutarnje stepenice....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Na istočnoj strani otoka Krka, na brežuljku visokom oko 200 m, jedan od srednjevjekovnih kaštela koji je u prošlosti bio središta pismenosti, romantična stara jezgra, okružena prekrasnom prirodom. Osim središta glagoljaštva Dobrinjština je stoljećima bila izrazito poljoprivredan kraj,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u staroj jezgri Dobrinja ukupne površine 115m2.Sastoji se od suterena, prizemlja i prvog kata.Ulaz u kuću je preko male terase u prizemnu etažu gdje se nalaze hodnik, kuhinja i dnevni boravak. Iz hodnika se može u suteren gdje su kupatilo i toalet ili stepenicama....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu, ukupne površine od približno 100 m2 na otoku Krku. Smještena u staroj jezgri, ova dvokatnica nudi autentičan ugođaj, idealan za one koji cijene tradicionalni stil stanovanja. Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom i kupaonica. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili autohtonu primorsku kuću smještenu u staroj jezgri Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 115m2, a prostire se na tri etaže. U suterenu se nalaze WC i kupaonica, dok su u prizemlju smješteni veliki dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI ! Prodaje se kamena kuća za adaptaciju u centru Dobrinja. Kuća ima ukupno tri etaže, i prostire se na cca 70 m2. Najniža etaža ima odvojeni ulaz s ulične strane, a ostala dva kata imaju bočni ulaz na visini prvog kata. Napravljena je betonska međukatna konstrukcija....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com