• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa do 2000 eura/m2 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa do 2000 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa do 2000 eura/m2 do 190 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa do 2000 eura/m2 do 190 m2" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 1.517 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Samostojeća kuća, započeta gradnja Nalazi se na mirnoj lokaciji, 2 km od mora. Ukupne je površine 192m2, sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na terasu, 1 spavaća soba, kupaona i WC....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa do 2000 eura/m2 do 190 m2'
339.000 €
159.000 €
250.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Šila u prodaji je stara kamena dvojna kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 180 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 403 m2 te s terena ima pogled na zeleno okruženje i prirodu. U prizemlju kuće nalaze se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 137,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo projekat za gradnju obiteljske kuće sa bazenom na parceli od 640 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom i izgrađenom nultom pločom, te plaćenim komunalijama. Građevina ima 137 m2 neto površine, podijeljene na dvije etaže. U naravi to je komforan trosoban stan sa ispred....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju u blizini Šila, na jugoistočnom dijelu otoka Krka, smjestila se ova samostojeća apartmanska kuća ukupne površine 200 m². Raspoređena na dvije etaže s vanjskim stepeništem, kuća nudi četiri odvojena apartmana ? dva dvosobna i dva jednosobna, od kojih je jedan nedavno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, na prodaju je stara kamena dvojna kuća smještena na vrlo mirnoj lokaciji u okolici povijesne jezgre Dobrinja. Kuća se nalazi na samo 4 kilometra udaljenosti od mora, što je čini idealnim izborom za ljubitelje mira, ali i blizine svih važnih sadržaja. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Krk- Dobrinj ? autohtona kuća s pogledom na more Autohtona kuća 115 m2, nalazi se u samoj jezgri Dobrinja. Sastoji se od ulaznog hodnika u prizemlju koji vodi do kuhinje i dnevnog boravka, te u suteren u kojem se nalaze kupaona i odvojeni toalet. Stepeništem se dolazi na 1. kat gdje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 150.000 €
18.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili autohtonu primorsku kuću smještenu u staroj jezgri Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 115m2, a prostire se na tri etaže. U suterenu se nalaze WC i kupaonica, dok su u prizemlju smješteni veliki dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 175.000 € na 155.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 175.000 €
25.02.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, autohtona kuća u staroj jezgri Dobrinja. Kuća je u naravi katnica krajnja nizu, ukupne površine 115m2. Sastoji se od ulaza sa manje terase u hodnik iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevni boravak. Iz istog ulaznog prostora stepenice vode u suteren gdje se nalazi kupaonica....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Na istočnoj strani otoka Krka, na brežuljku visokom oko 200 m, jedan od srednjevjekovnih kaštela koji je u prošlosti bio središta pismenosti, romantična stara jezgra, okružena prekrasnom prirodom. Osim središta glagoljaštva Dobrinjština je stoljećima bila izrazito poljoprivredan kraj,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 145.000 €

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna katnica u staroj turističkoj jezgri grada Dobrinja na otoku Krku. Ukupna površina nekretnine iznosi 115m2 i razvedena je na suteren, prizemlje i kat. Ulaz u kuću je preko male terase u prizemnu etažu gdje se nalaze hodnik, kuhinja i dnevni boravak. Iz hodnika se....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u staroj jezgri Dobrinja ukupne površine 115m2.Sastoji se od suterena, prizemlja i prvog kata.Ulaz u kuću je preko male terase u prizemnu etažu gdje se nalaze hodnik, kuhinja i dnevni boravak. Iz hodnika se može u suteren gdje su kupatilo i toalet ili stepenicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja šarmantnu autohtonu kuću smještenu u staroj turističkoj jezgri Dobrinja na otoku Krku ? idealnu priliku za ljubitelje tradicije, mira i autentičnog primorskog ambijenta. Riječ je o kući u nizu na dvije etaže ukupne površine 115 m², koja svojom....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu, ukupne površine od približno 100 m2 na otoku Krku. Smještena u staroj jezgri, ova dvokatnica nudi autentičan ugođaj, idealan za one koji cijene tradicionalni stil stanovanja. Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom i kupaonica. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SUŽAN (OTOK KRK) Tipična kamena kuća s dva dodatna kamena manja objekta sveukupne stambene površine 100 m2. Kuća je dvojna, ima dvije etaže od kojih svaka ima 30 m2. Na prizemlju se nalaze kupaona, kuhinja s krušnom peći i kupaona. Vanjsko stepenište vodi do gornje etaže ispred koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 184.000 €, 88,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantna održavana kuća u srcu Dobrinja ? autentičan otočki ambijent s terasama i kaminom U pitoresknom mjestu Dobrinj na otoku Krku, smještena je ova starija, ali uredno održavana kuća koja odiše tradicionalnim primorskim šarmom. Savršena je za sve koji traže miran kutak za odmor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI ! Prodaje se kamena kuća za adaptaciju u centru Dobrinja. Kuća ima ukupno tri etaže, i prostire se na cca 70 m2. Najniža etaža ima odvojeni ulaz s ulične strane, a ostala dva kata imaju bočni ulaz na visini prvog kata. Napravljena je betonska međukatna konstrukcija....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more