• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 dvo - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 dvo - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 dvoetažni što veće

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 dvoetažni što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni apartman 140 m (novogradnja) sa dvorištem i privatnom garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog dnevnog boravka iz....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 599.000 € na 519.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 519.000 €, 193,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 559.000 €
10.04.2026 - 599.000 €
03.05.2026 - 519.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Soline, na prodaju luksuzan dvoetažni apartman, u objektu s ukupno 3 stambene jedinice, izgrađenom 2013. godine. Apartman ukupne površine 193 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, garderobe, ostave, dvije kupaonice, WC-a, lođe, te natkrivene....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 156,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Uživajte u miru i luksuzu ? moderan dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, u prodaji je prostrani dvoetažni stan površine 155,67 m², smješten u jednoj polovici dvojne samostojeće kuće. Nekretnina je....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 120,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u novogradnji smještenoj nedaleko mora u Šilu na otoku Krku. U prizemlju se nalaze predsoblje, kuhinja s blagovaonom i dnevni boravak, toalet te stubište. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, tri kupaonice i natkrivena terasa. Iz dnevnog prostora izlazi se na okućnicu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 499.000 €, 118,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, bazenom i pogledom na more! Stan stambene površine cca. 118m², sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, velikog open plan dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na terasu s okućnicom i bazenom s kojih će se pružati....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 360.000 €, 115,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U starom gradu Dobrinju, mjestu koje stoljećima čuva svoje kamene uličice i miris Mediterana, smjestila se ova posebna kuća ? dom koji ne nudi samo zidove, već priču i doživljaj. Dobrinj, smješten na brežuljku iznad mora, poznat je po svojoj kulturnoj baštini i toplini koja obuzima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Na istočnoj strani otoka Krka, na brežuljku visokom oko 200 m, jedan od srednjevjekovnih kaštela koji je u prošlosti bio središta pismenosti, romantična stara jezgra, okružena prekrasnom prirodom. Osim središta glagoljaštva Dobrinjština je stoljećima bila izrazito poljoprivredan kraj,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u staroj jezgri Dobrinja ukupne površine 115m2.Sastoji se od suterena, prizemlja i prvog kata.Ulaz u kuću je preko male terase u prizemnu etažu gdje se nalaze hodnik, kuhinja i dnevni boravak. Iz hodnika se može u suteren gdje su kupatilo i toalet ili stepenicama....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja terasa dvoetažni što veće (31)
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 što veće (111)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com