• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 što - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 što jeftinije dvoetažni

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 što jeftinije dvoetažni" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI ! Prodaje se kamena kuća za adaptaciju u centru Dobrinja. Kuća ima ukupno tri etaže, i prostire se na cca 70 m2. Najniža etaža ima odvojeni ulaz s ulične strane, a ostala dva kata imaju bočni ulaz na visini prvog kata. Napravljena je betonska međukatna konstrukcija....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili autohtonu primorsku kuću smještenu u staroj jezgri Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 115m2, a prostire se na tri etaže. U suterenu se nalaze WC i kupaonica, dok su u prizemlju smješteni veliki dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u staroj jezgri Dobrinja ukupne površine 115m2.Sastoji se od suterena, prizemlja i prvog kata.Ulaz u kuću je preko male terase u prizemnu etažu gdje se nalaze hodnik, kuhinja i dnevni boravak. Iz hodnika se može u suteren gdje su kupatilo i toalet ili stepenicama....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Mirna lokacija! Trosoban duplex sa pogledom na more! AKCIJA! Čižići, na prozračnoj lokaciji nudi se lijepi dvoetažni stan od 88,39 m2. Na prvom katu je jedna spavaća soba, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, ostava, hodnik te natkrivena terasa od 4,87 m2. Unutarnje stepenice....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni apartman smješten na prvom i drugom katu stambene zgrade, udaljen svega 500 metara od mora i plaže. Na prvoj etaži nalazi se kuhinja s blagovaonicom povezana s dnevnim boravkom, kupaonica, spremište, hodnik, terasa te jedna spavaća soba. Na drugom katu smještene....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.indomio.hr

Čižići, prostrani apartma na 300m do mora! Prodaja! Otok Krk. Čižići, na prozračnoj lokaciji nudi se lijepi dvoetažni stan od 83 m2. Na prvom katu je hodnik, jedna spavaća soba, kupaonica, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinjom (po mjeri), ostava, te natkrivena terasa od 3,50 m2.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja terasa što jeftinije dvoetažni (31)
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 290 m2 što jeftinije (111)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr