• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 280 m2 baz - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 280 m2 baz - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 280 m2 bazen

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 280 m2 bazen" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.007 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 786.000 €, 298,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Vila s dvije stambene jedinice, bazenom i privatnošću - spoj luksuza, mira i funkcionalnosti, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, smjestila se elegantna samostojeća dvojna vila u izgradnji, koja se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa barem 280 m2 bazen'
895.000 €
1.180.000 €
895.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 283,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila koja nadmašuje sva očekivanja: Oaza s bazenom, ljetnom kuhinjom i apartmanom Na otoku Krku, jednom od najljepših hrvatskih otoka, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i bogatoj povijesti, smjestila se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i vrhunske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 284,35 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok KRK, Obiteljska kuća, stambena građevina s dva stana, svaki na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom, parkirnim mjes1ma u dvorištu. Ukupna bruto površina objekta 284,35 m2. Ukupna površina građevinske čes1ce 931 m2. Opis po etažama: Podrumska etaža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk,Dobrinj,prekrasna kuća s bazenom i lijepom okućnicom.Prostrana kuća sa četiri spavaće sobe i pet kupaonica,dnevnim boravkom i kuhinjom kao open space prostorom,te velikom terasom i bazenom.Uređeni vrt s roštiljem i natkrivenom terasom,sauna i fitness za potpuni odmor.,Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja luksuzne vile površine 300 m2, s bazenom i uređenom okućnicom, na parceli površine 931 m2, na mirnoj lokaciji, 5000 m od mora. Vila se sastoji od suterena s prostorom za druženje, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 300 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 320,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena kuća tradicionalnog dizajna smještena je u pitoresknom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 930 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih sadržaja. Kuća je kompletno uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 320,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Alarm, Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Novogradnja, PDV u cijeni, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, Septička jama, Spremište, U mirnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 320,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i slikovitom dijelu otoka Krka, u okolici Dobrinja, smještena je ova šarmantna vila tradicionalnog dizajna koja nudi savršen spoj autohtone arhitekture, prirodnog ambijenta i suvremene udobnosti. Nekretnina se nalazi na prostranom zemljištu površine 930 m2 i pruža istinski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 323,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Nova mediteranska kuća s grijanim bazenom i velikom okućnicom Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena u mirnoj okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova prostrana kuća prostire se na ukupnoj površini od 323 m2 i nalazi se na velikoj parceli površine 949 m2. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 268,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova moderna kamena adaptirana vila na otoku Krku je zaista jedinstvena nekretnina. Nalazi se na mirnoj lokaciji i pruža izvrstan moderan dizajn s kamenim detaljima. Nekretnina ima stambenu površinu od 268 m2 raspoređenu na tri etaže. U prizemlju se nalazi kupaonica, vešeraj, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno , smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 400,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KLIMNO - villa 400m2 s 6 apartmana, prekrasnim pogledom na more i bazenom + okoliš 700m2 Villa je orijentirana prema moru s prekrasnim pogledom koji je doslovno panoramski na cijeli Kvarnerski zaljev. Villa se sastoji od PRIZEMLJE + 1.KAT + 2.KAT povezano unutrašnjim stubištem:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Bazen, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Namješteno, Novouređeno, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Više parkirnih mjesta,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 254,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Vrbnika - jedinstvena samostojeća kuća s bazenom, predstavlja spoj moderne i autohtone arhitekture. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica i velika terasa. Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe s dvije kupaonice i terasom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Bajkovita nekretnina dostojna mitskih fantazija! Na predivnom otoku Krku, okružena mirom i zelenilom, s prekrasnim pogledom na more, našu je ponudu obogatila vrlo posebna i u svakom smislu jedinstvena vila. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne površine od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 724,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaje se prekrasna samostojeća kamena kuća od 226m2 , kombinacija modernog i autohtonog Kuća se nalazi na parceli od 724 m2 i sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica ,kupaona i kotlovnica.. Na katu su smještene dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 790,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ČIŽIĆI - Luksuzna apartmanska vila! Posredujemo u prodaji predivne apartmanske vile u neposrednoj blizini mora u Čižićima. Apartmanska vila je vrlo zanimljiva ponajviše zbog welnessa u prizemlju koji se prostire po cijeloj etaži. Kuća se prostire na dodatne dvije etaže sa sveukupno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 790,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Krku, u mjestu Čižići, smjestila se ova luksuzna apartmanska vila s privatnim wellnessom i zatvorenim bazenom, svega nekoliko minuta hoda od mora ? idealna za opuštanje ili kao ekskluzivna investicija. Vila se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi cijela etaža posvećena....