• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa Zadnjih 14 dana samostojeća

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 14 dana samostojeća" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.880 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,spavaća soba sa kupaonicom,wc,ostava i dvije natkrivene terase,a sa jedne od njih je prilaz na sunčalište i bazen. Na katu su 3 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Okolica Dobrinja, prodaja, samostojeća kuća s velikom okućnicom i bazenom, na rubu građevinske zone! Kuća, ukupne neto površine 230 m2, građena je na parceli od 1938 m2, 2014. godine. U naravi, kuća se sastoji od tri dvoetažna apartmana, svaki sa svojim ulazom, katnosti prizemlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 14 dana samostojeća'
619.000 €
950.000 €
880.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj - okolica - samostojeća kuća s bazenom, predstavlja spoj moderne i klasične arhitekture. Prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice i velike terasa. Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe s dvije kupaonice i terasom. Na drugom katu nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u zelenilu na 300 metara do mora i plaža u Čižićima. Građena je 80-ih godina i potrebna joj je adaptacija. Sastoji se od sutrena i visokog prizemlja ukupne površine 66m2.Ima dvije prostrane terase, svaka po 20m2. ID KOD AGENCIJE: 787 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posebna prilika! Šarmantna samostojeća kuća s pogledom na more u mirnom Dobrinju na otoku Krku! Prodaje se jedinstvena kuća s dušom, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Dobrinja, idealna za sve koji traže fantastičan osjećaj odmora i privatnosti. Kuća se proteže na dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr