• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa 400 m2 što jefti - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 400 m2 što jefti - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa 400 m2 što jeftinije

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa 400 m2 što jeftinije" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.227 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosječna cijena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 420,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila jedinstvene arhitekture sa istaknutim vidikovcem i potpuno otvorenim pogledom na more i Crikvenicu. Od mora, plaža i centra mjesta udaljena je samo 350 metara. Objekt je razvedena na tri etaže koje su okružene s okućnicom veličine 629 četvornih metara . U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 597.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk ? Šilo | Ekskluzivna apartmanska kuća s velikim turističkim potencijalom ? samo 300 m od mora! U srcu slikovitog mjesta Šilo, na istočnoj obali otoka Krka, smještena je ova impresivna apartmanska kuća ukupne stambene površine 400 m², s dodatnih 229 m² prostranih terasa koje....

 
 
 
  Hotel, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo apartmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama i ljetnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa 400 m2 što jeftinije'
1.850.000 €
1.850.000 €
598.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, u ponudi je aprtmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 621.920 €, 400,00 m2 cca 1560 €/m2