• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa 380 m2 pala cije - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 380 m2 pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa 380 m2 pala cijena

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa 380 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manji)
    • 400 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili autohtonu primorsku kuću smještenu u staroj jezgri Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 115m2, a prostire se na tri etaže. U suterenu se nalaze WC i kupaonica, dok su u prizemlju smješteni veliki dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 199.000 €
13.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U srcu Dobrinja stoji ova prekrasna kamena ljepotica. Uređena s puno ljubavi i sa željom da ne izgubi onaj prisni dojam otočne kuće. Lijepo uređenje, sa laganim pomakom u rasporedu. Sve uređeno za divan hedonistički odmor i život. Ne postoje riječi koje bi opisale zimski mir Dobrinja,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 275.000 €
03.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Soline na otoku Krku, na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko koraka od mora, prodaje se šarmantan apartman koji kombinira moderan komfor, praktičnost i prekrasan pogled na more. Smješten je na drugom katu uredno održavane stambene zgrade te predstavlja idealan izbor za osobni....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2025 - 275.000 €
01.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, dvosoban stan sa pogledom na 50m do mora. U Solinama na otoku Krku, na samo nekoliko koraka od mora i plaže, smjestio se ovaj predivan apartman koji spaja udobnost, funkcionalnost i pogled koji ostavlja bez daha. Nalazi se na drugom katu stambene zgrade i pruža....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 599.000 € na 519.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 519.000 €, 193,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 559.000 €
11.04.2026 - 599.000 €
02.05.2026 - 519.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Soline, na prodaju luksuzan dvoetažni apartman, u objektu s ukupno 3 stambene jedinice, izgrađenom 2013. godine. Apartman ukupne površine 193 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, garderobe, ostave, dvije kupaonice, WC-a, lođe, te natkrivene....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 424.900 €
27.02.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je samostojeća kuća na rubu zelene ukupne stambene površine od 110 m2. Prizemlje obuhvaća ulazni hodnik, kupaonu, tri spavaće sobe, prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonu i dnevni boravak sa izlazom na terasu. Potkrovlje je uređeno kao....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 275.000 €
01.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Apartman na odličnoj lokaciji, prvi red do mora! Otok Krk U uvali Soline na otoku Krku, nekoliko koraka od plaže, nalazi se apartman na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom s ostavom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Natkrivena....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 380.000 € na 345.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 345.000 €, 80,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
16.08.2025 - 350.000 €
23.12.2025 - 380.000 €
11.03.2026 - 350.000 €
12.04.2026 - 380.000 €
20.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja terasa pala cijena (37)
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 380 m2 (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more