• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 hidromasa - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 hidromasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 hidromasažna kada što manje

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 hidromasažna kada što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 185,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

MEDITERANSKA VILA NA OTOKU KRKU U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka na rubu građevinske zone, u ponudi imamo vilu površine 185 m2. U prizemlju je ulazni hodnik, wellness zona s kupaonicom i saunom, tehnička prostorija, vešeraj, velika spavaća soba i kuhinja s blagovaonom i prostranim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 400.000 €, 71,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Rustikalna kuća s jacuzzijem Nalazi se na mirnoj lokaciji u mjestu Dobrinj s pogledom na more i zelenilo, a opet na manje od 100 metara do trgovine i restorana. Kuća je potpuno renovirana 2016. godine, odnosno izgrađena iz temelja modernim tehnikama gradnje. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 71,00 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj u ponudi je nova mediteranska dvojna kuća sa lijepo uređenom okućnicom. Kuća zauzima stambenu površinu od 71 m2 i podijeljena je na prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje koji su povezani unutarnjim stepenicama. U prizemlju se nalaze dvije spavaće sobe i kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 72,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na rubu zelene zone, u mirnom okruženju, smjestila se ova šarmantna mediteranska dvojna kuća s prekrasno uređenom okućnicom. Prostire se na tri etaže koje su povezane unutarnjim stepenicama, pružajući funkcionalan i ugodan raspored. U prizemlju su dvije spavaće sobe i kupaonica, dok....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 410.000 €, 75,00 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, dvojne kuće na 3 etaže, na mirnoj lokaciji! Kuća neto površine 75 m2, katnosti prizemlje + 2 kata. U prizemlju se nalazi 1 spavaća soba s kupaonicom i dnevnim boravkom. Prizemlje ima ulaz preko unutarnjih stepenica ili odvojeni ulaz izvana. Na prvom katu nalazi se....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 380.000 € na 345.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 345.000 €, 80,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
16.08.2025 - 350.000 €
23.12.2025 - 380.000 €
11.03.2026 - 350.000 €
12.04.2026 - 380.000 €
20.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 95,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća se nalazi na udaljenosti od 70 metara od mora, smještena u drugom redu kuća. Kuća se sastoji od vanjske sobe s posebnim ulazom. Ova soba ima zaseban ulaz i služi kao vanjska gostinjska soba ili prostorija za goste. Ovdje gosti mogu imati privatnost i pristup vlastitom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je lijepa prizemnica na rubu zelene zone sa uređenom prostranom okućnicom od 1550 m2 na kojoj se nalazi jacuzzi, sunčalište, kameni roštilj, natkrivena terasa i prostor za više parkirnih mjesta. Stambena površina kuće od 100 m2 odlično....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj - na prodaju je renovirana kamena kuća, sagrađena na parceli od 1310 m2, na fantastičnoj lokaciji u okruženju prirode. Kuća je raspoređena na prizemlje, u kojem se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na terasu dok se na katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj - okolica - Mirna i neponovljiva lokacija! Prodaje se obnovljena kamena kuća koja u prizemlju ima kuhinju i dnevni boravak, izlaz na natkrivenu sjenicu, te na galeriji spavaći dio s kupaonicom i balkonom - s kojeg je izlaz na stražnje dvorište i maslinik. Uz objekt se nalazi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja terasa hidromasažna kada što manje (109)
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 što manje (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu