• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 dvorište - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 dvorište - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 dvorište

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 dvorište" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.557 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 120,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - DOBRINJ - SAMOSTOJEĆA KUĆA S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Dobrinju prodaje se samostojeća kuća, okružena bujnom zelenilom, udaljena svega 4 km od mora. Kuća ima netto površinu od 120m2 raspoređenu na prizemlje i kat. Prizemlje obuhvaća ulazni prostor, spremište,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SUŽAN (OTOK KRK) Tipična kamena kuća s dva dodatna kamena manja objekta sveukupne stambene površine 100 m2. Kuća je dvojna, ima dvije etaže od kojih svaka ima 30 m2. Na prizemlju se nalaze kupaona, kuhinja s krušnom peći i kupaona. Vanjsko stepenište vodi do gornje etaže ispred koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo lijepu kuću u samom srcu Dobrinja s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i djelomično na more. Kuća je smještena na udaljenosti samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine moru. Prostire se na tri etaže, svaka pažljivo uređena kako bi vam....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 dvorište'
560.000 €
365.000 €
546.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, na prodaju je stara kamena dvojna kuća smještena na vrlo mirnoj lokaciji u okolici povijesne jezgre Dobrinja. Kuća se nalazi na samo 4 kilometra udaljenosti od mora, što je čini idealnim izborom za ljubitelje mira, ali i blizine svih važnih sadržaja. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj - na prodaju je renovirana kamena kuća, sagrađena na parceli od 1310 m2, na fantastičnoj lokaciji u okruženju prirode. Kuća je raspoređena na prizemlje, u kojem se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na terasu dok se na katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 263.000 €, 101,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stara primorska kuća površine 101m2 s dvorištem 400m2 nalazi se u mirnom naselju na nekoliko kilometara od mora. Na tri etaže smješteni su dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,tri spavaće sobe,kupaonica i dvije prostrane terase.Kuća je renovirana ali je zadržan stari primorski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj - okolica - Mirna i neponovljiva lokacija! Prodaje se obnovljena kamena kuća koja u prizemlju ima kuhinju i dnevni boravak, izlaz na natkrivenu sjenicu, te na galeriji spavaći dio s kupaonicom i balkonom - s kojeg je izlaz na stražnje dvorište i maslinik. Uz objekt se nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda