• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen do - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen do 5000 eura/m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen do 5000 eura/m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.553 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 450000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova autentična kamena kuća s bazenom smještena je u mirnom okruženju nedaleko Malinske na otoku Krku. Savršeno uklopljena u prirodno okruženje, kuća zadržava izvorni mediteranski šarm, a istovremeno nudi suvremenu udobnost. Proteže se na dvije etaže ? u prizemlju se nalazi prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja autohtonu renoviranu kuću u idiličnom malom krčkom mjestu Rasopasno. Rasopasno se nalazi u zapadnom dijelu općine Dobrinj, u unutrašnjosti je otoka, a opet dovoljno blizu da se do mora i ljetnog šušura stigne vrlo brzo, a po povratku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 529.000 €, 110,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji otoka Krka prodaje se samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Posebnost ove kuće je prizemlje izgrađeno u kamenu. Kuća je katnica, a okućnica uključuje bazen sa sunčalištem, vrt, vrtnu kućicu i roštilj. Vrt je opremljen automatskim navodnjavanjem, a bazen s instalacijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen do 5000 eura/m2'
500.000 €
500.000 €
546.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 519.000 €, 109,21 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK,, Soline, prodaje se kompletno (izvana i iznutra) NOVOUREĐENA dvojna kuća površine 109.21 m2, P+1, 100 m od mora, sastoji se od dva apartmana površine 54.44 m2 i 54.77 m2. Terasa, balkon, pogled na more. Okućnica površine 556 m2, ograđena je i s bazenom. Ispred kuće parkirna mjesta.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJ E SE KUĆA U ČIŽIĆIMA NOVIJE GRADE DRUGI RED OD MORA. KUĆA IMA 100M2 STAMBENE POVRŠINE I 500M OKUĆNICE. SASTOJI SE OD DVIJE SPAVAĆE SOBE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM , SPREMIŠTA, PODRUMA , TERASE SA HIDROMASAŽNIM BAZENOM. 50M PJEŠICE DO MORA. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja potpuno renovirane kamene samostojeće kuće, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, stambene površine 110 m2. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, kuhinja, blagavaona i dnevni boravak. Iz dnevnog boravka izlazi se....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 499.000 €, 118,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, bazenom i pogledom na more! Stan stambene površine cca. 118m², sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, velikog open plan dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na terasu s okućnicom i bazenom s kojih će se pružati....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 120,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan u novogradnji smještenoj nedaleko mora u Šilu na otoku Krku. U prizemlju se nalaze predsoblje, kuhinja s blagovaonom i dnevni boravak, toalet te stubište. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, tri kupaonice i natkrivena terasa. Iz dnevnog prostora izlazi se na okućnicu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 465.000 €, 113,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Šilo, U ponudu smo uvrstili dvoetažni stan s okućnicom i bazenom blizu mora u izgradnji. Prostire se na 105 m2 kroz prizemlje i prvi kat sa zasebnim ulazom i parkirnim mjestom. Na prizemnom dijelu stana smješteni su predsoblje, stubište, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 377.000 € na 395.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 395.000 €, 103,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 377.000 €
03.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - novogradnja s bazenom - PRODAJA U mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu prodaje se luksuzni stan u novogradnji. Stan se nalazi na 1. katu i ima ukupnu površinu od 105 m². Sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, degažmana i velike prostrane....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 110,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super lokaciji u blizini mora. Kuća je kvalitetno gradjena površine 110m2 i sastoji se od 2 etaže. U prizemlju se nalazi: kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,spavaća soba i wc. Na katu se nalaze 2 spavaće sobe,kupatilo,kuhinja,dnevni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u predivnom Dobrinju na otoku Krku, mirnom i autentičnom mjestu koje sve više privlači ljubitelje prirode i opuštenog načina života, dok su i dalje na samo nekoliko minuta vožnje od mora i plaža. Kuća ukupne površine od 110 m² sastoji se od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 110,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Kuća sa pogledom na more! Uvala Soline, otok Krk! Dvojna kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljenoj svega 150m od plaže. Kuća od 110 m2, je raspoređena na dvije etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak, spavaća soba i wc. Na katu se nalaze dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more