• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen što - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen što veće

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen što veće" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 4.918 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 400000 eura
    • do 500000 eura (prosječna cijena)
    • do 600000 eura
    • do 5000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Ova prekrasna vila smještena je na otoku Krku, 120 metara od mora, i savršeno je mjesto za opuštanje i uživanje u mediteranskoj klimi. Vila nudi četiri prostrane spavaće sobe, idealne za obitelj ili veće grupe, te udoban prostor za sve one koji traže luksuz i privatnost. U srcu vile....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 120,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan u novogradnji smještenoj nedaleko mora u Šilu na otoku Krku. U prizemlju se nalaze predsoblje, kuhinja s blagovaonom i dnevni boravak, toalet te stubište. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, tri kupaonice i natkrivena terasa. Iz dnevnog prostora izlazi se na okućnicu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 499.000 €, 118,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, bazenom i pogledom na more! Stan stambene površine cca. 118m², sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, velikog open plan dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na terasu s okućnicom i bazenom s kojih će se pružati....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa 110 m2 bazen što veće'
620.000 €
624.000 €
600.000 €
  Stan, DOBRINJ, 465.000 €, 113,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Šilo, U ponudu smo uvrstili dvoetažni stan s okućnicom i bazenom blizu mora u izgradnji. Prostire se na 105 m2 kroz prizemlje i prvi kat sa zasebnim ulazom i parkirnim mjestom. Na prizemnom dijelu stana smješteni su predsoblje, stubište, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 110,00 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - Dvojna kuća s bazenom 100 metara od mora! Otok Krk, uvala Soline, prodaje se dvojna kuća s bazenom na samo 100 metara od mora. Sastoji se od prizemlja i kata, međusobno povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 110,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super lokaciji u blizini mora. Kuća je kvalitetno gradjena površine 110m2 i sastoji se od 2 etaže. U prizemlju se nalazi: kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,spavaća soba i wc. Na katu se nalaze 2 spavaće sobe,kupatilo,kuhinja,dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja potpuno renovirane kamene samostojeće kuće, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, stambene površine 110 m2. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, kuhinja, blagavaona i dnevni boravak. Iz dnevnog boravka izlazi se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, samostojeća kuća, drugi red do mora, okućnica, bazen. Tražena lokacija! Samostojeća kuća ukupne površine 110 m2 se sastoji od visokog prizemlja i suterena. U visokom prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kupaonica, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u predivnom Dobrinju na otoku Krku, mirnom i autentičnom mjestu koje sve više privlači ljubitelje prirode i opuštenog načina života, dok su i dalje na samo nekoliko minuta vožnje od mora i plaža. Kuća ukupne površine od 110 m² sastoji se od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 529.000 €, 110,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji otoka Krka prodaje se samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Posebnost ove kuće je prizemlje izgrađeno u kamenu. Kuća je katnica, a okućnica uključuje bazen sa sunčalištem, vrt, vrtnu kućicu i roštilj. Vrt je opremljen automatskim navodnjavanjem, a bazen s instalacijom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, dvojna kuća s prekrasnim bazenom, potpuno renovirana 2020. godine. Ova moderno uređena kuća ima ukupnu stambenu površinu od 110 m2, sastoji se od prizemlja i kata te je povezana unutarnjim stubištem. Prizemlje nudi udobnost kuhinje, blagovaonice, prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 622.500 €, 110,00 m2 cca 5660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan koji osigurava maksimalnu privatnost i komfor. Prizemlje ove šarmantne nekretnine sadrži prostrani dnevni boravak spojen s kuhinjom i blagovaonicom, dodatni toalet, te jednu spavaću sobu s vlastitim tušem. Unutarnje stepenice vode na kat, gdje se smjestila....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 110,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji su povezanu unutarnjim stubištem i čine jednu stambenu cjelinu.. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,wc,spavaća soba sa kupaonicom,terasa sa izlazom na sunčalište i bazen,dok su na katu 3 spavaće sobe,hodnik,kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, dvojna kuća na odličnoj lokaciji svega 150 m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata. Polovica kuće u privatnoj kući s još dvije stambene jedinice. Dvojna kuća se prostire na 110 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline , dvojna kuća s bazenom, moderno renovirana 2020.god. Stambena površina kuće iznosi 110m2 a sastoji se od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba te jedna spavaća soba i kupaonica. Na katu su dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 519.000 €, 109,21 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK,, Soline, prodaje se kompletno (izvana i iznutra) NOVOUREĐENA dvojna kuća površine 109.21 m2, P+1, 100 m od mora, sastoji se od dva apartmana površine 54.44 m2 i 54.77 m2. Terasa, balkon, pogled na more. Okućnica površine 556 m2, ograđena je i s bazenom. Ispred kuće parkirna mjesta.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 622.500 €, 108,88 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2024.,

www.smart-invest.hr

OTOK KRK, DOBRINJ Dvoetažna dvojna kuća s bazenom sastoji se od prizemlja i kata: u prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, jedna spavaća soba s kupaonicom i gostinski toalet koji su unutarnjim stepeništem povezani sa katom. Na katu su smještene dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 546.000 €, 104,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ ? Kamena vila s bazenom i pogledom na more, PRILIKA!!! Ova šarmantna kamena kuća, potpuno renovirana 2021. godine, predstavlja savršen spoj autohtonog mediteranskog stila i suvremenog komfora. Smještena je na parceli od 960 m² i nudi 100 m² stambenog prostora raspoređenog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova autentična kamena kuća s bazenom smještena je u mirnom okruženju nedaleko Malinske na otoku Krku. Savršeno uklopljena u prirodno okruženje, kuća zadržava izvorni mediteranski šarm, a istovremeno nudi suvremenu udobnost. Proteže se na dvije etaže ? u prizemlju se nalazi prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja autohtonu renoviranu kuću u idiličnom malom krčkom mjestu Rasopasno. Rasopasno se nalazi u zapadnom dijelu općine Dobrinj, u unutrašnjosti je otoka, a opet dovoljno blizu da se do mora i ljetnog šušura stigne vrlo brzo, a po povratku....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 377.000 € na 395.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 395.000 €, 103,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 377.000 €
03.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - novogradnja s bazenom - PRODAJA U mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu prodaje se luksuzni stan u novogradnji. Stan se nalazi na 1. katu i ima ukupnu površinu od 105 m². Sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, degažmana i velike prostrane....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJ E SE KUĆA U ČIŽIĆIMA NOVIJE GRADE DRUGI RED OD MORA. KUĆA IMA 100M2 STAMBENE POVRŠINE I 500M OKUĆNICE. SASTOJI SE OD DVIJE SPAVAĆE SOBE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM , SPREMIŠTA, PODRUMA , TERASE SA HIDROMASAŽNIM BAZENOM. 50M PJEŠICE DO MORA. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more