• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa 100 m2 što veće - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 100 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa 100 m2 što veće

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa 100 m2 što veće" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 4.162 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • novouređen
    • 2.kat
    • bazen
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je lijepa prizemnica na rubu zelene zone sa uređenom prostranom okućnicom od 1550 m2 na kojoj se nalazi jacuzzi, sunčalište, kameni roštilj, natkrivena terasa i prostor za više parkirnih mjesta. Stambena površina kuće od 100 m2 odlično....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 519.000 €, 109,21 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK,, Soline, prodaje se kompletno (izvana i iznutra) NOVOUREĐENA dvojna kuća površine 109.21 m2, P+1, 100 m od mora, sastoji se od dva apartmana površine 54.44 m2 i 54.77 m2. Terasa, balkon, pogled na more. Okućnica površine 556 m2, ograđena je i s bazenom. Ispred kuće parkirna mjesta.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 622.500 €, 108,88 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2024.,

www.smart-invest.hr

OTOK KRK, DOBRINJ Dvoetažna dvojna kuća s bazenom sastoji se od prizemlja i kata: u prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, jedna spavaća soba s kupaonicom i gostinski toalet koji su unutarnjim stepeništem povezani sa katom. Na katu su smještene dvije spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja terasa 100 m2 što veće'
525.000 €
495.000 €
546.000 €
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 106,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, novogradnja, Penthouse u urbanoj vili koja se sastoji od ukupno tri stambene jedinice. Penthouse u izgradnji je površine 106m2, te se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, kupaonice, tri spavaće sobe od kojih dvije spavaće sobe sa vlastitom kupaonicom.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 106,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova autentična kamena kuća s bazenom smještena je u mirnom okruženju nedaleko Malinske na otoku Krku. Savršeno uklopljena u prirodno okruženje, kuća zadržava izvorni mediteranski šarm, a istovremeno nudi suvremenu udobnost. Proteže se na dvije etaže ? u prizemlju se nalazi prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja autohtonu renoviranu kuću u idiličnom malom krčkom mjestu Rasopasno. Rasopasno se nalazi u zapadnom dijelu općine Dobrinj, u unutrašnjosti je otoka, a opet dovoljno blizu da se do mora i ljetnog šušura stigne vrlo brzo, a po povratku....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 377.000 € na 395.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 395.000 €, 103,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 377.000 €
03.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - novogradnja s bazenom - PRODAJA U mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu prodaje se luksuzni stan u novogradnji. Stan se nalazi na 1. katu i ima ukupnu površinu od 105 m². Sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, degažmana i velike prostrane....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Dvojna kuća s dva apartmana u blizini mjesta Soline, otok Krk Na atraktivnoj lokaciji u blizini mjesta Soline na otoku Krku, prodajemo dvojnu kuću s dva odvojena apartmana, smještenu na parceli površine 234 m2. Kuća se proteže na dvije etaže: Prizemlje: apartman s dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine predstavljaju dvojnu kuću na mirnoj lokaciji. Ukupna stambena površina iznosi 101 m2. Nekretnina ima izuzetnu raspodjelu prostora, idealnu za udoban život ili turističko iznajmljivanje. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze 2 prostrane....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 263.000 €, 101,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stara primorska kuća površine 101m2 s dvorištem 400m2 nalazi se u mirnom naselju na nekoliko kilometara od mora. Na tri etaže smješteni su dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,tri spavaće sobe,kupaonica i dvije prostrane terase.Kuća je renovirana ali je zadržan stari primorski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SUŽAN (OTOK KRK) Tipična kamena kuća s dva dodatna kamena manja objekta sveukupne stambene površine 100 m2. Kuća je dvojna, ima dvije etaže od kojih svaka ima 30 m2. Na prizemlju se nalaze kupaona, kuhinja s krušnom peći i kupaona. Vanjsko stepenište vodi do gornje etaže ispred koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - na prodaju samostojeća kuća s lijepom velikom okućnicom. Kuća površine 100 m², nalazi se na parceli površine 500 m² i prostire se na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od zatvorene terase, ulaza, kuhinje s blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i WC-a, te stepeništa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJ E SE KUĆA U ČIŽIĆIMA NOVIJE GRADE DRUGI RED OD MORA. KUĆA IMA 100M2 STAMBENE POVRŠINE I 500M OKUĆNICE. SASTOJI SE OD DVIJE SPAVAĆE SOBE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM , SPREMIŠTA, PODRUMA , TERASE SA HIDROMASAŽNIM BAZENOM. 50M PJEŠICE DO MORA. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 100,00 m2 cca 6200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji su povezanu unutarnjim stubištem i čine jednu stambenu cjelinu.. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,wc,spavaća soba sa kupaonicom,terasa sa izlazom na sunčalište i bazen,dok su na katu 3 spavaće sobe,hodnik,kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Otvorite vrata ovog ekskluzivnog bungalova na kraju naselja, neposredno uz slikovito područje zaštićene prirode. Ova jedinstvena lokacija nudi vam ne samo mir i privatnost, već i zadivljujući pogled na netaknutu prirodu, koja svaki dan čini posebnim iskustvom. Oprem?: Bungalov je....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo lijepu kuću u samom srcu Dobrinja s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i djelomično na more. Kuća je smještena na udaljenosti samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine moru. Prostire se na tri etaže, svaka pažljivo uređena kako bi vam....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu, ukupne površine od približno 100 m2 na otoku Krku. Smještena u staroj jezgri, ova dvokatnica nudi autentičan ugođaj, idealan za one koji cijene tradicionalni stil stanovanja. Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom i kupaonica. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj - okolica - Mirna i neponovljiva lokacija! Prodaje se obnovljena kamena kuća koja u prizemlju ima kuhinju i dnevni boravak, izlaz na natkrivenu sjenicu, te na galeriji spavaći dio s kupaonicom i balkonom - s kojeg je izlaz na stražnje dvorište i maslinik. Uz objekt se nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, Kras, prodaja atraktivne kuće površine 100 m2, s velikom okućnicom površine 1.550 m2, na rubu zelene zone. Kuća se sastoji od dnevne sobe s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe s privatnim kupaonicama, toaleta i dvije terase. PVC stolarija, klimatizacija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja stare kamene kuće površine 100 m2, s prostranom okućnicom površine 1.310 m2, na mirnoj lokaciji, okružena šumom. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom i blagovaonom te galerije s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom te balkonom. Na prostranoj....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 485.000 €, 96,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - prodaja stana - ekskluzivna lokacija - 100 m od mora U ponudi agencije Kvarner Imobilije d.o.o. nalazi se atraktivan stan u novogradnji, smješten na izuzetnoj lokaciji u mjestu Šilo, svega 100 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u prizemlju zgrade te ima površinu od približno....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 475.000 €, 96,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - prodaja stana na odličnoj lokaciji, 100 m od mora, otvoren pogled na more U ponudi tvrtke Kvarner Imobilije d.o.o. nalazi se stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u mjestu Šilo na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu zgrade i ima ukupnu površinu od oko 96 m². Sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 95,72 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća se nalazi na udaljenosti od 70 metara od mora, smještena u drugom redu kuća. Kuća se sastoji od vanjske sobe s posebnim ulazom. Ova soba ima zaseban ulaz i služi kao vanjska gostinjska soba ili prostorija za goste. Ovdje gosti mogu imati privatnost i pristup vlastitom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 92,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan i prostran apartman u novogradnji, smještenoj na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Šilo na otoku Krku, u blizini mora i uređenih plaža. Stan se nalazi na 1. katu te ima funkcionalan raspored i ukupnu stambenu površinu od 93 m². Sastoji se od prostranog open-space....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda