• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana bazen

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana bazen" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, lijepa rustikalna kuća u unutrašnjosti otoka. Kamena vila je izvedena na 2 etaže. Kuća se proteže na ukupnoj površini 140 m2. U toj su površini obuhvaćeni u prizemlju ulazni dio, dnevni boravak i kuhinja s blagovaonicom, ostava, wc i izlaz na veliku natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Šilo - moderna vila s grijanim bazenom i pogledom! Samo 150 m od mora. Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 820 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 550.000 €, 98,00 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U prizemlju moderne novogradnje u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m² s vlastitom okućnicom, bazenom i dva parkirna mjesta. More i centar mjesta udaljeni su svega 100 metara, što omogućuje brz dolazak do plaže i sadržaja bez svakodnevnog korištenja automobila. Tijekom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,76 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Šilo - prodaja, apartman s okućnicom i vlastitim bazenom! Moderno namješten apartman površine cca 51 m², a sastoji se od hodnika, ostave, kupaonice, spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na terasu i okućnicu površine 81 m² na kojoj se nalazi grijani bazen....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - nova suvremena luksuzna vila s grijanim bazenom, 150 m od mora! Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 706 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U Hlapi, u okolici Čižića, prodaje se nova dvojna kuća površine 140 m2, raspoređena na prizemlje i kat. More je udaljeno oko 3 km, što znači da se do plaže dolazi brzo, ali se kuća ne nalazi u zoni najveće ljetne gužve. Prizemlje ima dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu u otvorenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline , dvojna kuća s bazenom, moderno renovirana 2020.god. Stambena površina kuće iznosi 110m2 a sastoji se od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba te jedna spavaća soba i kupaonica. Na katu su dvije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 7 dana bazen (17)
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren bazen (67)
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!