• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana barem 110 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana barem 110 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline , dvojna kuća s bazenom, moderno renovirana 2020.god. Stambena površina kuće iznosi 110m2 a sastoji se od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba te jedna spavaća soba i kupaonica. Na katu su dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U Hlapi, u okolici Čižića, prodaje se nova dvojna kuća površine 140 m2, raspoređena na prizemlje i kat. More je udaljeno oko 3 km, što znači da se do plaže dolazi brzo, ali se kuća ne nalazi u zoni najveće ljetne gužve. Prizemlje ima dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu u otvorenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA Prodaje se kuća od 160 m2 u Dobrinju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14408 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA (prodaja).

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - nova suvremena luksuzna vila s grijanim bazenom, 150 m od mora! Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 706 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 145.000 €, 730,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Zemljište pravokutnog oblika površine 730 m2 na području naselja Šilo na otoku Krku. Ograđeno suhozidom. Slobodan pristup šljunčanom cestom sa sjeverne i južne strane. Nalazi se 90 m od obale mora u uvali Murvenica unutar budućeg građevinskog područja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 651,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Na otoku Krku, u mjestu Šilo, prodaje se maslinik površine 651 m². Ovaj maslinik nudi jedinstvenu priliku za ljubitelje prirode i poljoprivrede, s 19 maslina koje godinama donose plodove. U masliniku je provedeno navodnjavanje. Zemljište je ograđeno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 7 dana barem 110 m2 (19)
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 110 m2 (151)
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren zadnjih 7 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.