• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja suteren do 2900 eura/m2 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren do 2900 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja suteren do 2900 eura/m2 120 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja suteren do 2900 eura/m2 120 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 1.656 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • prizemlje
    • useljiva
    • 1.kat
    • nenamješten
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Na istočnoj strani otoka Krka, na brežuljku visokom oko 200 m, jedan od srednjevjekovnih kaštela koji je u prošlosti bio središta pismenosti, romantična stara jezgra, okružena prekrasnom prirodom. Osim središta glagoljaštva Dobrinjština je stoljećima bila izrazito poljoprivredan kraj,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u staroj jezgri Dobrinja ukupne površine 115m2.Sastoji se od suterena, prizemlja i prvog kata.Ulaz u kuću je preko male terase u prizemnu etažu gdje se nalaze hodnik, kuhinja i dnevni boravak. Iz hodnika se može u suteren gdje su kupatilo i toalet ili stepenicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kamena kuća u nizu u staroj jezgri Dobrinja - na prodaju! U kuću se ulazi kroz zajedničko dvorište. Iz ulaznog hodnika ulazi se u kuhinju i dnevni boravak, hodnik vodi u suteren te na kat. U suterenu se nalazi wc i kupaona dok su na katu dvije spavaće sobe te stepenice koje vode na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja suteren do 2900 eura/m2 120 m2'
155.000 €
155.000 €
175.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 150.000 €
18.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili autohtonu primorsku kuću smještenu u staroj jezgri Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 115m2, a prostire se na tri etaže. U suterenu se nalaze WC i kupaonica, dok su u prizemlju smješteni veliki dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je autohtona kuća, smještena u staroj turističkoj jezgri Dobrinja na otoku Krku, ukupne površine 115m. Kuća se sastoji od tri etaže. U prizemlju se nalaze Kuhinja i dnevni boravak te stepenište kojim se silazi u suteren gdje se nalazi wc i kupatilo. Iz prizemlja vodi i....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 145.000 €

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna katnica u staroj turističkoj jezgri grada Dobrinja na otoku Krku. Ukupna površina nekretnine iznosi 115m2 i razvedena je na suteren, prizemlje i kat. Ulaz u kuću je preko male terase u prizemnu etažu gdje se nalaze hodnik, kuhinja i dnevni boravak. Iz hodnika se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja šarmantnu autohtonu kuću smještenu u staroj turističkoj jezgri Dobrinja na otoku Krku ? idealnu priliku za ljubitelje tradicije, mira i autentičnog primorskog ambijenta. Riječ je o kući u nizu na dvije etaže ukupne površine 115 m², koja svojom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 131,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

KRK-GOSTINJAC, u ponudu smo dobili kamenu kuću površine 131 m2, sa dvorištem 426 m2. Objekt se prostire na tri etaže, suteren, prizemlje i kat. Suteren se sastoji od tradicionalne konobe, cisterne, tri spremišta, vešeraja i garaže kao prostor za skladištenje. Prizemlje sadrži ulazni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,