• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 170 m2 ba - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 170 m2 ba - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 170 m2 bazen

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 170 m2 bazen" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.517 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 180,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville na mirnoj lokaciji 5000m od mora, u okolici mjesta Dobrinj, na otoku Krku. Smještena u središnjem dijelu otoka, neprimjetno uronjena u krajolik kojim dominiraju pitoreskna sela sa kamenom gradnjom, okružena tisućljetnom hrastovom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 181,00 m2 cca 3590 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 179,00 m2 cca 3630 €/m2

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 170 m2 bazen'
790.000 €
790.000 €
795.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 636.000 €, 180,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, okolica, dvojna adaptirana kamena kuća, udaljena svega 2000m od mora i plaža. Kamena kuća se sastoji od ukupne 3 etaže, stambene površine 180m2. U suterenu se nalazi kuhinja, kupaonica i tehnička soba, te originalna kamena preša (toš) za proizvodnju maslinovog ulja. Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 230,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderna villa s bazenom i prekrasnim pogledom na more! Nekretnine Dobrinj Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 250 m2, a kuća se prostire na suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se montažna kuća s dva stana u mirnom mjestu Gabonjin na otoku Krku. Smještena je na parceli od 913 m², a ukupna stambena površina iznosi 245 m² raspoređenih na tri etaže. U suterenu se nalazi stubište, toalet, prostorija za odmor, vinoteka i spremište. Prizemlje čini stan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna villa s panoramskim pogledom na more! Ova prekrasna nekretnina smjestila se na odličnoj mirnoj lokaciji . Ima 250 m2 stambene površine koja se podijelila na tri etaže. U suterenu se nalazi prostorija za druženje s prijateljima i obitelji. U prizemlju su dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ova prekrasna vila na otoku Krku, u mjestu Dobrinj, nudi panoramski pogled na more te se nalazi na parceli od 823 m2. Pored vile se nalazi i građevinski teren površine 548 m2. Vila se prostire na tri etaže, ukupne površine 250 m2. U suterenu vile nalazi se prostorija za druženje koja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more Ova lijepa kuća smjestila se oko 1600 m od mora na mirnoj lokaciji. Ima oko 250 m2 koji su se raspodijelili na tri etaže. U suterenu se nalazi prostorija za druženje i igru, a ovisno o želji može dobiti i neku drugu namjenu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more Na mirnoj lokaciji na OTOKU KRKU, oko 1600 metara od obale, smještena je ova impresivna luksuzna vila površine približno 250 m2, raspoređena na tri etaže, savršeno uklopljena u prirodni mediteranski ambijent. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno , smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 300,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnost suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 300 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 910 m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za jedno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 300 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.075.000 €, 330,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnost suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 330 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 694 m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za jedno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.050.000 €, 360,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnosti suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 360 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 741m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za dva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 970.000 €, 390,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, samostojeća kuća sa pogledom na more! Kuća ja katnosti suteren, prizemlje i prvi kat te se sastoji od 3 stambene jedinice. U sklopu suterena nalazi se dvosoban apartman te manji studio apartman. Vanjsko stepenište dovodi u prizemlje gdje se nalazi apartman sa tri spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 970.000 €, 390,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.