• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 160 m2 ba - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 160 m2 ba - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 160 m2 bazen pala cijena

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 160 m2 bazen pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 986.000 € na 799.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 0 €
15.02.2026 - 986.000 €
06.05.2026 - 799.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna villa na prestižnoj lokaciji savršena oaza mira i luksuza Na mirnom i zelenilom okruženom mjestu smještena je ova impresivna samostojeća villa, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku udobnost i potpunu privatnost. Prostire se na prostranoj parceli s uređenom okućnicom i nudi....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 580.000 € na 530.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 580.000 €
15.04.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili prekrasnu tradicionalnu kamenu kuću s bazenom i prostranom okućnicom. Ukupna stambena površina nekretnine iznosi 160 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čine konoba i kupaonica, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 991.000 € na 955.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 955.000 €
25.01.2026 - 990.812 €
29.01.2026 - 991.000 €
04.04.2026 - 955.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja kamenu vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Kuća se nalazi na 1000 metara zračne linije od mora. Vila je izgrađena i uređena uz primjenu prvorazrednih materijalai marki koji uključuju podno grijanje Vaillant, troslojne prozore Salamnder....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 185.000 € na 172.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 172.000 €, 510,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 225.000 €
20.09.2025 - 215.000 €
21.10.2025 - 199.000 €
17.01.2026 - 185.000 €
28.02.2026 - 172.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK KRK, ŠILO. Na prodaju je građevinski teren na mirnoj lokaciji, 200 m od mora i centra Šila. Za teren postoji idejni projekt za obiteljsku kuću velilčine 180 m2 sa 3 spavaće sobe i bazenom. Ishodovani su posebni uvjeti gradnje. Teren je ravan i pravilnog oblika, nalazi se u blizini....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 bazen pala cijena (21)
  • nekretnine dobrinj prodaja suteren barem 160 m2 bazen (52)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona