• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 3300 e - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 3300 e - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 3300 eura/m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 3300 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.350 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • namješten
    • balkon
    • vrt
    • okućnica
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,wc-a,ostave i balkona Stan ima pripadajući parking.Stan je kompletno namješten.Namještaj je u cijeni. Zgrada u kojoj se stan nalazi ima 6 stanova,na svakom katu po 2 stana Udaljenost od....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 196.000 €, 65,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi agencije imamo stan od 65m2 dobrog rasporeda, sa balkonom i lijepim pogledom na more!! Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, hodnika i balkona!! Stan je namješten i opremljen!! Parking ispred zgrade i zajednicka okućnica!! _______________________....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići, app na 1 katu 400 m od mora.. Apartman ima 62 m2, stambene površine kompletno namjesten, tako se i prodaje.. app ima dboravak-+ kuhinja, dvije spavaće sobe,toalet, balkon, parking. mirna lokacija. ID KOD AGENCIJE: 4628-6973 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 3300 eura/m2'
200.000 €
200.000 €
  Stan, DOBRINJ, 226.000 €, 63,50 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,terase,okućnice-vrta i pripadajućeg parkinga.Stan ima na korištenje i zajednički bazen sa ostalim suvlasnicima. Vrlo kvalitetna gradnja i oprema. Mirna lokacija,blizina mora-plaže. U cijeni....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 232.000 €, 64,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od:hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupaonice,dvije spavaće sobe,u ukupnoj površini od 55,86 m2 ,terase površine 10,33m2( 10,33x0,5= 5,16m2),re parkinga površine 12,50m2( 12,50x0,25=3,125m2),sveukupne korisne površine 64m2. Vrlo kvalitetna gradnja....