• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 270000 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 270000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 270000 eura

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 270000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 4.083 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m smještena na parceli od 200 m, u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.000 €, 57,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja samostojeću kuću na otoku Krku, smještenu u predivnom mjestu Šilo. Riječ je o prizemnici površine 57 m² koja se sastoji od spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka te odvojene kuhinje s blagovaonicom. Kuća je u potpunosti renovirana ? postavljene su nove....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 57,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Mediteranska kuća na odličnoj lokaciji ? Šilo Na prodaju je potpuno renovirana samostojeća kuća koja nudi savršen spoj privatnosti, udobnosti i blizine mora. Smještena na parceli od 200 m², ova nekretnina površine 57 m² osmišljena je za ugodan boravak ili kao izvrsna investicija za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja parking 60 m2 do 270000 eura'
275.000 €
275.000 €
243.999 €
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Kvalitetna novogradnja s pogledom, terasom i parkingom ? Čižići Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji u Čižićima, na otoku Krku, smješten je ovaj funkcionalan i moderno dizajniran stan u kvalitetnoj novogradnji. Početak radova predviđen je za studeni 2024., a završetak izgradnje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE, 2S+DB OD 64 m2! Sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom i boravkom sa izlazom na netkrivenu terasu, dvije spavaće sobe i kupaonice. Pripada mu jedno parkirno mjesto uz mogućnost drugog uz nadoplatu. Objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 63,65 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, 2S+DB OD 64 m2! Sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom i boravkom sa izlazom na netkrivenu terasu, dvije spavaće sobe i kupaonice. Pripada mu okućnica uz stan i jedno parkirno mjesto uz mogućnost drugog uz nadoplatu. Objekt se gradi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 57,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m². Kuća se sastoji od dnevne sobe s kaučem koji se pretvara u dodatni krevet za dvije osobe, odvojene kuhinje s blagovaonicom, prostrane spavaće sobe i potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju: renovirana kuća 57 m s uređenom okućnicom Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m, smještena na mirnoj parceli od 200 m. Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m (57 m kuće + 200 m vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m² s uređenom okućnicom ? Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m², smještena na mirnoj parceli od 200 m². Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m² (57 m² kuće + 200 m² vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 63,50 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,vrta-okućnice površine 35m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija,more na cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više informacija: Boško....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 245.000 €, 65,39 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,natrkrivenog ulaza i stubišta,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija.Udaljenost od mora-plaže cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 232.000 €, 64,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od:hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupaonice,dvije spavaće sobe,u ukupnoj površini od 55,86 m2 ,terase površine 10,33m2( 10,33x0,5= 5,16m2),re parkinga površine 12,50m2( 12,50x0,25=3,125m2),sveukupne korisne površine 64m2. Vrlo kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 226.000 €, 63,50 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,terase,okućnice-vrta i pripadajućeg parkinga.Stan ima na korištenje i zajednički bazen sa ostalim suvlasnicima. Vrlo kvalitetna gradnja i oprema. Mirna lokacija,blizina mora-plaže. U cijeni....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 225.000 €
15.10.2025 - 215.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od hodnika,dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,izbe,terase i parking. Stan ima dobar raspored,kompletno je namješten,vrlo malo koršten i u odličnom je stanju. Mirna lokacija,a od mora-plaže je udaljen cca 500 metara .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 225.000 €
15.10.2025 - 215.000 €
15.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 61,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Krku u lijepom pitoresknom mjestu uz more u ponudi imamo stan u novogradnji na samo 300m od mora. Stan se nalazi na 1. katu manje zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom prostoru sa izlazom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići, app na 1 katu 400 m od mora.. Apartman ima 62 m2, stambene površine kompletno namjesten, tako se i prodaje.. app ima dboravak-+ kuhinja, dvije spavaće sobe,toalet, balkon, parking. mirna lokacija. ID KOD AGENCIJE: 4628-6973 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,wc-a,ostave i balkona Stan ima pripadajući parking.Zgrada u kojoj se stan nalazi ima 6 stanova,na svakom katu po 2 stana Udaljenost od mora cca 500 metara .

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,wc-a,ostave i balkona Stan ima pripadajući parking.Stan je kompletno namješten.Namještaj je u cijeni. Zgrada u kojoj se stan nalazi ima 6 stanova,na svakom katu po 2 stana Udaljenost od....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 196.000 €, 65,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi agencije imamo stan od 65m2 dobrog rasporeda, sa balkonom i lijepim pogledom na more!! Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, hodnika i balkona!! Stan je namješten i opremljen!! Parking ispred zgrade i zajednicka okućnica!! _______________________....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me