01 6641 092
Za upit "nekretnine dobrinj prodaja najnovije terasa pala cijena 80 m2 hidromasažna kada što skuplje" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 4.313 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 380.000 € na 345.000 €
- Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
16.08.2025 - 350.000 €
23.12.2025 - 380.000 €
11.03.2026 - 350.000 €
12.04.2026 - 380.000 €
20.05.2026 - 345.000 €
12.03.2025.,
www.dogma-nekretnine.com
Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr