• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja najnovije terasa do 260 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja najnovije terasa do 260 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja najnovije terasa do 260000 eura što jeftinije 80 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja najnovije terasa do 260000 eura što jeftinije 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit nekretnine dobrinj prodaja najnovije terasa do 260000 eura što jeftinije 80 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 74 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 199.000 €
12.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu Dobrinja stoji ova prekrasna kamena ljepotica. Uređena s puno ljubavi i sa željom da ne izgubi onaj prisni dojam otočne kuće. Lijepo uređenje, sa laganim pomakom u rasporedu. Sve uređeno za divan hedonistički odmor i život. Ne postoje riječi koje bi opisale zimski mir Dobrinja,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je atraktivan i moderno uređen dvosobni apartman smješten na prvome katu stambene zgrade u romantičnom i mirnom mjestu Klimno, na otoku Krku. Apartman obuhvaća površinu od 72,96 m2 te odiše elegancijom i udobnošću, a iz dnevnog boravka i sa prostrane terase pruža se očaravajući....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stara kamena kuća smještena u mirnom okruženju u okolici Šila, na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 80 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi prostrana konoba koja budućem vlasniku pruža brojne mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.000 € na 220.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 72,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 228.500 €
02.08.2025 - 215.000 €
07.10.2025 - 213.000 €
14.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lijep prostran apartman sa dvije spavaće sobe u mirnom mjestašcu između Solina i Klimna na otoku Krku. Smješten na vrlo mirnoj lokaciji udaljenoj od izvora buke i glavne ceste ,svega 250 m od mora cca.Sastoji se od hodnika,kupaonice i posebno WC-a ,dvije spavaće sobe kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prilika za investiciju! Prodaje se predivan apartman u fazi izgradnje, sa natkrivenom terasom 12,44m2, na mirnoj lokaciji, samo 140m od mora. Zaista jedinstvena lokacija sa modernom arhitekturom interijera koji nudi optimalan boravak na mirnoj lokaciji sa 1 vlastitim parkirnim mjestom.....

 
 
 
 
-36%

Promjena cijene sa 385.000 € na 245.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 3 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica, u nizu i obuhvaća 71 m² unutarnjeg prostora raspoređenog na tri etaže, uz 10 m² terase. Interijer....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 72,46 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom i 2 kupaonice,ukupne površine 65,16m2,natkrivene terase-lođe površine 5,74m2( 5,74x075=4,30m2), i pripadajućeg parkinga površine 12m2( 12x0,25= 3m2).,sveukupne korisne površine 72,46m2. Vrlo kvalitetna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja terasa do 260000 eura što jeftinije 80 m2 (102)
  • nekretnine dobrinj prodaja najnovije terasa do 260000 eura što jeftinije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.