• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja najnovije nenamješten p - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja najnovije nenamješten p - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja najnovije nenamješten pala cijena što skuplje

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja najnovije nenamješten pala cijena što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 424.900 €
27.02.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je samostojeća kuća na rubu zelene ukupne stambene površine od 110 m2. Prizemlje obuhvaća ulazni hodnik, kupaonu, tri spavaće sobe, prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonu i dnevni boravak sa izlazom na terasu. Potkrovlje je uređeno kao....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 986.000 € na 799.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 0 €
15.02.2026 - 986.000 €
06.05.2026 - 799.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna villa na prestižnoj lokaciji savršena oaza mira i luksuza Na mirnom i zelenilom okruženom mjestu smještena je ova impresivna samostojeća villa, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku udobnost i potpunu privatnost. Prostire se na prostranoj parceli s uređenom okućnicom i nudi....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 424.900 €
06.04.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, u srcu otoka Krka, na najljepšoj lokaciji šumovitog dijela, nudi se vrlo atraktivna kuća za odmor. Kroz 130m2 stambenog prostora, kuća raspolaže sa četiri spavaće sobe, dvije kupaonice te vrlo funkcionalno raspoređenom kuhinjom s blagovaonicom i dnevnim boravkom.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 399.900 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 424.900 €
28.02.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 255.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješteni apartman s pogledom na more, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade iz 2010. godine. Apartman ima funkcionalan i ugodan raspored te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
 
-36%

Promjena cijene sa 385.000 € na 245.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 3 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica, u nizu i obuhvaća 71 m² unutarnjeg prostora raspoređenog na tri etaže, uz 10 m² terase. Interijer....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja nenamješten pala cijena što skuplje (14)
  • nekretnine dobrinj prodaja najnovije pala cijena što skuplje (1)
  • nekretnine dobrinj prodaja najnovije nenamješten što skuplje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.