• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja najnovije što manje - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja najnovije što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja najnovije što manje

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja najnovije što manje" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.911 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 3 nekretnina za upit nekretnine dobrinj prodaja najnovije što manje pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • nenamješten
    • bazen
    • opremljen
    • 1.kat
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 209.000 €, 72,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, stan 73 m2 na prvom katu, pogled. Dvosoban stan od 73 m2 nalazi se na prvom katu višestambene zgrade od 6 apartmana. Sastoji se od hodnika, toaleta, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa blagovaonom i kuhinjom te natkrivene lođe. Stan je klimatiziran....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Šilo - prodaja, apartman s okućnicom i vlastitim bazenom! Moderno namješten apartman površine cca 51 m², a sastoji se od hodnika, ostave, kupaonice, spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na terasu i okućnicu površine 81 m² na kojoj se nalazi grijani bazen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, prodaje se apartman površine 55 m2, na izvrsnoj lokaciji samo 50 m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade i sastoji se ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaonice, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja najnovije što manje'
619.000 €
275.000 €
246.000 €
  Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 246.000 €, 60,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

KRK, KLIMNO - Apartman 2S+DB, 60m2 U predivnom mjestu uvale Klimno prodaje se apartman 2S+DB, površine 60m2. Stan se sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonskim stolom, 2 spavaće sobe te kupaonice. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja je izgrađena 2012. god. te mu pripadaju....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 65,16 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, 600 m od mora, nalazi se apartman na prvom katu novogradnje. Površine 65,16 m2, obuhvaća ulazni prostor, dvije spavaće sobe, kupaonicu te otvoreni dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na natkrivenu terasu s pogledom na more. U gradnji su korišteni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na drugom katu manje stambene zgrade u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m², udaljen svega nekoliko minuta hoda od plaže i centra mjesta. Pozicija je praktična tijekom cijele godine jer su trgovina, restorani i svakodnevni sadržaji dostupni bez potrebe za automobilom,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more