• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja do 270000 eura najnovij - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja do 270000 eura najnovij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja do 270000 eura najnovije 60 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja do 270000 eura najnovije 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 60,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, otok Krk! Mirna lokacija! Prodaje se zanimljiv dvosoban stan na drugom katu zgrade novije gradnje ukupne površine 60,19 m2 Stan je odlične orijentacije. Raspored i iskoristivost stambenog prostora je idealana a čini ga prostrani dnevni boravak sa izlazom na komfornu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 60,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 2S+DB stan smješten na prvome katu kvalitetne novogradnje u uvali Soline, ukupne površine 60 m2. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i hodnika, a također ima i izlaz na terasu s pogledom na more. Uz to, stanu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 60,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, otok Krk! Mirna lokacija! Prodaje se zanimljiv dvosoban stan na katu zgrade novije gradnje ukupne površine 60,31 m2 Stan je odlične orijentacije. Raspored i iskoristivost stambenog prostora je idealana a čini ga prostrani dnevni boravak sa izlazom na komfornu terasu,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 269.000 €, 60,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja 2S+DB stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje u uvali Soline, ukupne površine 60 m2. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i hodnika, a također ima i izlaz na terasu s pogledom na more. Uz to, stanu pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, prodaja apartmana na 1. katu stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada je izgrađena 2020. godine. Apartman neto površine 62 m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na balkon, površine 9 m2. S balkona se....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići - prodaje se apartman na prvom katu novoizgrađenog stambenog objekta, bruto površine 63 m². Apartman obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, dvije spavaće sobe, te kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, s izlazom na natkrivenu terasu s koje se pruža pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 57,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju je samostojeća prizemnica površine 57 m², potpuno uređena i namještena, smještena na lijepoj i mirnoj lokaciji , svega nekoliko minuta od mora. Kuća se sastoji od moderne kuhinje povezane s dnevnim boravkom te jedne udobne spavaće sobe. Pripada joj okućnica površine 256....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 60,27 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.08.2025 - 270.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, na prodaju je apartman na 1. katu sa panoramskim pogledom na more, koji oduzima dah. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U sklopu modernog projekta novogradnje u mjestu Šilo na otoku Krku prodaje se prostran apartman u stambenoj zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt je smješten na mirnoj lokaciji u blizini mora te je zamišljen kao kvalitetna i dugoročno vrijedna nekretnina pogodna za odmor,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja do 270000 eura 60 m2 (322)
  • nekretnine dobrinj prodaja do 270000 eura najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr