• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja do 150 m2 zadnjih 14 da - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja do 150 m2 zadnjih 14 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja do 150 m2 zadnjih 14 dana do 3700 eura/m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja do 150 m2 zadnjih 14 dana do 3700 eura/m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.134 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 142,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se dvoetažni stan od 142 m² , a moguće je kupiti i cijeli objekt . Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja do 150 m2 zadnjih 14 dana do 3700 eura/m2'
209.000 €
209.000 €
265.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KLIMNO, trosoban apartman 60 m2 s pogledom na more, 300 m od plaže Na prodaju je predivan, potpuno namješten apartman površine 60 m2 s otvorenim pogledom na more, smješten na mirnoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku, svega 300 metara od plaže. Apartman se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan smješten na 1. katu luksuzne dvojne stambene zgrade koja se nalazi u samom srcu jednog od najatraktivnijih dijelova otoka Krka, u naselju Čižići, neposredno uz obalu mora. Zgrada je u fazi novogradnje, a završetak radova planiran je početkom ljeta 2025. godine. Riječ....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u mjestu Polje na otoku Krku, s ukupno 320 kvadratnih metara okućnice i dvije stambene jedinice. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, a okružena je zelenilom i prirodom. Prva stambena jedinica sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 66,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju dvosoban apartman u uvali Soline na otoku Krku u zgradi s četiri stambene jedinice. Apartman se nalazi u visokom prizemlju i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, open space kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlaskom na loggiu. Apartmanu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 80,84 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan smješten na 1.katu luksuzne dvojne stambene zgrade (Zgrada C) koja se nalazi u samom srcu jednog od najatraktivnijih dijelova otoka Krka, u naselju Čižići, neposredno uz obalu mora. Zgrada je u fazi novogradnje, a završetak radova planiran je početkom ljeta 2025. godine.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kuće s okućnicom od 2769 m2, pomoćnim objektom od 23 m2, izgrađena 1980. godine. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata, ukupne površine 139 m2. Podrum ima puno kamenih detalja i može biti idealno mjesto za konobu. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te se na svakoj od etaža nalazi po jedan stan. Stanovi su dvosobni sa dnevnim boravkom po 75 kvadrata svaki, ulazi su odvojeni vanjskim popločanim stepenicama. Na velikoj okućnici od više od....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 65,16 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, 600 m od mora, nalazi se apartman na prvom katu novogradnje. Površine 65,16 m2, obuhvaća ulazni prostor, dvije spavaće sobe, kupaonicu te otvoreni dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na natkrivenu terasu s pogledom na more. U gradnji su korišteni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA Prodaje se kuća od 160 m2 u Dobrinju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14408 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA (prodaja).

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 209.000 €, 75,60 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan u mirnom dijelu mjesta Dobrinj na otoku Krk, ukupne površine 75,60 m². Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice te dodatnog odvojenog WC-a, što ga čini idealnim za ugodan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja tradicionalnu kamenu primorsku kuću smještenu na otoku Krku, u mirnom mjestu Sužan pored Čižića. Riječ je o dvojnoj kući raspoređenoj na suteren, prizemlje i prvi kat, pri čemu svaka etaža ima površinu od 15m2. U suterenu se nalazi kupaonica te dodatni....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Na svega 100 metara od mora i centra Šila smješten je apartman na prvom katu moderne novogradnje koja se gradi na lokaciji gdje je većina sadržaja dostupna pješice. Plaža, trgovina i kafići nalaze se dovoljno blizu da automobil tijekom ljeta često ostaje parkiran cijeli dan. To znači....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na drugom katu manje stambene zgrade u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m², udaljen svega nekoliko minuta hoda od plaže i centra mjesta. Pozicija je praktična tijekom cijele godine jer su trgovina, restorani i svakodnevni sadržaji dostupni bez potrebe za automobilom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 100,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće visine suteren, prizemlje i potkrovlje sa 1 stambenom jedinicom. Kuća se nalazi u okruženju vila sa bazenom i prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti. Sva infrastruktura je u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora 2000 m.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com