• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 okućnica m - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 okućnica m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 okućnica moderan

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 okućnica moderan" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.740 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 986.000 € na 799.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 0 €
15.02.2026 - 986.000 €
06.05.2026 - 799.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna villa na prestižnoj lokaciji savršena oaza mira i luksuza Na mirnom i zelenilom okruženom mjestu smještena je ova impresivna samostojeća villa, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku udobnost i potpunu privatnost. Prostire se na prostranoj parceli s uređenom okućnicom i nudi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, orijentiranu prema suncu i zelenilu kroz cijelu godinu. LOKACIJA: Otok Krk pripada Kvarnerskoj skupini otoka smještenoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 okućnica moderan'
955.000 €
955.000 €
955.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 170,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Kras ? manje naselje u unutrašnjosti otoka Krka na području Općine Dobrinj. U prošlosti veće i naseljenije mjesto. Danas se razvija turistička ponuda ruralnog turizma s preko 30 luksuznih vila i kuća za odmor s bazenima. Time područje Krasa i Dobrinjštine postaje središte za ovaj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 170,41 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna samostojeća kuća s bazenom ? Dobrinj, otok Krk Na prodaju je samostojeća kuća u sklopu luksuznog projekta, smještena u mirnom okruženju mjesta Dobrinj Polje na otoku Krku, idealna za one koji traže visoku razinu komfora, privatnosti i vrhunsku kvalitetu gradnje. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 178,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću koja se nalazi u mjestu Polje na otoku Krku. Potpuno je preuređena izvana i iznutra .Kod preuređivanja zadržani su detalji poput kamenih zidova i starih greda. Pretvorena je u moderno namještenu autohtonu kuću. U prizemlju kuće nalazi se konoba....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 191,67 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 162,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Na prodaju je moderna kuća sa bazenom smještena u mirnom, prirodnom okruženju u središnjem dijelu otoka Krka, idealna za sve koji traže spoj privatnosti, udobnosti i blizine mora. Ova nova kuća pruža visok standard stanovanja te se ističe uređenom i pažljivo osmišljenom okućnicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su tri atraktivne kuće u nizu smještene na mirnoj i lijepoj lokaciji, idealne za odmor, stanovanje ili turističko iznajmljivanje. Kuće dijele zajednički bazen i nalaze se unutar prostrane, ograđene okućnice koja pruža potpunu privatnost i brojne sadržaje za opuštanje i zabavu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 580.000 € na 530.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
15.04.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili prekrasnu tradicionalnu kamenu kuću s bazenom i prostranom okućnicom. Ukupna stambena površina nekretnine iznosi 160 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čine konoba i kupaonica, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, svega 4 km od mora i plaže, smjestila se ova lijepa vila ukupne bruto površine 284,35 m2, raspoređena na tri etaže ? podrum, prizemlje i prvi kat. Svojim promišljenim rasporedom, visokim standardima gradnje i dizajna te atraktivnim sadržajima, vila predstavlja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 157,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

KRK, KUĆA U IZGRADNJI Na prodaju je kuća u izgradnji smještena u mirnom mjestu Šilo na prekrasnom otoku Krku, idealna za sve koji traže nekretninu s velikim potencijalom. Ova kuća Šilo prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti, a radovi su već započeli te su dovršeni podrum i prva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 156,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Uživajte u miru i luksuzu ? moderan dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, u prodaji je prostrani dvoetažni stan površine 155,67 m², smješten u jednoj polovici dvojne samostojeće kuće. Nekretnina je....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U srcu mirnog mjesta na OTOKU KRKU, u općini Dobrinj, smjestio se jedinstven objekt koji nudi tri zasebne stambene jedinice s privatnim bazenom, idealan za obiteljski odmor, turistički najam ili investiciju. Kuće su građene u nizu, svaka na dvije etaže, s odvojenim ulazima za maksimalnu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 155,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KLIMNO, u ponudi je prekrasna obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more. Smještena u mirnoj slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, ova nekretnina pruža brz i lagan pristup kristalno čistom Jadranu. Kuća ima ukupnu neto površinu od 266 m2 i smještena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 283,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila koja nadmašuje sva očekivanja: Oaza s bazenom, ljetnom kuhinjom i apartmanom Na otoku Krku, jednom od najljepših hrvatskih otoka, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i bogatoj povijesti, smjestila se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i vrhunske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk,Dobrinj,prekrasna kuća s bazenom i lijepom okućnicom.Prostrana kuća sa četiri spavaće sobe i pet kupaonica,dnevnim boravkom i kuhinjom kao open space prostorom,te velikom terasom i bazenom.Uređeni vrt s roštiljem i natkrivenom terasom,sauna i fitness za potpuni odmor.,Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 400,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Klimno ? Otok Krk Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara pješice od mora, smještena je ekskluzivna villa ukupne površine 400 m² s očaravajućim, potpuno otvorenim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev. Nekretnina se nalazi na uređenoj parceli od 700 m² te pruža....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com