• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica t - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica t - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica terasa do 410000 eura

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica terasa do 410000 eura" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 2.291 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 430000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica terasa do 410000 eura'
339.000 €
339.000 €
425.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 156,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Uživajte u miru i luksuzu ? moderan dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, u prodaji je prostrani dvoetažni stan površine 155,67 m², smješten u jednoj polovici dvojne samostojeće kuće. Nekretnina je....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju u blizini Šila, na jugoistočnom dijelu otoka Krka, smjestila se ova samostojeća apartmanska kuća ukupne površine 200 m². Raspoređena na dvije etaže s vanjskim stepeništem, kuća nudi četiri odvojena apartmana ? dva dvosobna i dva jednosobna, od kojih je jedan nedavno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kamene kuće površine 239,20 m2, s panoramskim pogledom na more i okućnicom površine 330 m2, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, ljetnom kuhinjom, radnom sobom, spremištem i toaletom, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, okolica, u prodaji dvojna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji. Sastoji se od četri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za investiciju. Kuća ima nekoliko terasa na okućnici i katu. U suterenu su kuhinja i kupaonica, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 160,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kuću za prodaju na otoku Krku, u mirnom i slikovitom mjestu Dobrinj, idealnu za obiteljski život ili odmor. Kuća ima 160 m² stambene površine te se sastoji od prizemlja i kata. Na svakoj etaži nalaze se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja lijepu renoviranu kamenu kuću s bazenom u okolici Dobrinja. Kuća je smještena na čestici površine 343 m2, ima stambenu površinu 150 m2 i sastoji se od prizemlja i kata. Na svakom katu se nalazi jedan stan. U prizemlju se nalazi natkrivena terasa, atrij, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kamenu kuću s bazenom i dva apartmana u Gabonjinu na otoku Krku. Ova autentična rustikalna kuća izgrađena 1850. godine, u potpunosti je obnovljena 2019., pri čemu je zadržala svoj izvorni, autohtoni izgled s masivnim kamenom i detaljima poput....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, smještena je lijepa dvojna kuća površine 160 m², s uređenom okućnicom od 300 m². Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata, a udaljena je svega 3.000 metara od mora, što pruža savršen balans između privatnosti i blizine obale.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Dobrinju na otoku Krku, koja se sastoji od dva potpuno opremljena apartmana i bazena. Ova moderna nekretnina novije je gradnje, a ukupna stambena površina iznosi 160 m2. Kuća se prostire na prizemlju i prvom katu, a oba kata imaju identičan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?