• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 160 m2 okućnica" pronađeno 271 nekretnina - prosječna cijena 3.607 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 621.920 €, 400,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO Kuća s vidikovcem i panoramskim pogledom na cijelo mjesto i more, 11 soba, 300m od plaže! Na prodaju je samostojeća stambeno-poslovna kuća površine 400m, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku, u Općini Dobrinj. Kuća se sastoji od četiri etaže (podrum, prizemlje, kat,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude izdvaja samostojeću kuću na otoku Krku koja se nalazi blizu centra mjesta sa otvorenim pogledom na more. Kuća je pogodna i za ugostiteljsku djelatnost jer prizemlje uz minimalnu rekonstrukciju udovoljava potrebnim uvjetima. S obzirom na veliku kvadraturu kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 420,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila jedinstvene arhitekture sa istaknutim vidikovcem i potpuno otvorenim pogledom na more i Crikvenicu. Od mora, plaža i centra mjesta udaljena je samo 350 metara. Objekt je razvedena na tri etaže koje su okružene s okućnicom veličine 629 četvornih metara . U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 460,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - projekt dvojna kuća C1 i C2 svaka sa svojim bazenom. Prodaje se projekt dvojne kuće C svaka sa svojim vlastitim bazenom, okućnicom i parkiralištem za dva automobila po svakoj, koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće C1 nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 505,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predivan projekat, razvedena vila u kojoj je ukupno šest stambenih jedinica. Sve je u rustikalno - mediteranskom stilu. IZUZETNA mirna lokacija. U sklopu okućnice su dva pomoćna objekta. Ima dovoljno prostora za izgradnju bazena. Lijepo zamišljena grupacija kuća, samo 3000 metara....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.230.000 €, 680,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izvrsnoj poziciji, 2. red do mora smjestila se samostojeća kuća s dva stana, velikom garažom i okućnicom od 208m2. Kuća ima površinu od 680m2 (u naravi 908m2) i podijeljena je po vertikali na dvije zasebne stambene cjeline. Jedna polovica veličine 128m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 520.000 €, 500,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ (OKOLICA) - Kuća sa 7 stambenih jedinica Dvojna kuća u malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja ima ukupno 500 m2 stambene površine i 1000 m2 okućnice. Stara kamena kuća kompletno je renovirana 2004. godine kada su postavljene nove instalacije struje i vode, nova....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, mediteranska vila osebujnog stila. Mediteranska kamena vila izgrađena u tradicionalnom stilu. Ukupna površina nekretnine je 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju vile je opremljena kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 524,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na udaljenosti od 110m od mora i plaže smještena je ova samostojeća kuća veličine 524m2 okružena s 1411m2 velikom okućnicom. Na uređenoj i ograđenoj okućnici s mnoštvom cvijeća i drugog raslinja dominira bazen sa sunčalištem. Sama kuća apartmanskog je tipa s ukupno 10 soba i zajedničkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Bajkovita nekretnina dostojna mitskih fantazija! Na predivnom otoku Krku, okružena mirom i zelenilom, s prekrasnim pogledom na more, našu je ponudu obogatila vrlo posebna i u svakom smislu jedinstvena vila. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne površine od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.060.000 €, 480,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica šarmantna vila osebujnog stila starogrčkih bogova!! Prekrasna kamena vila rađena u tradicionalnom stilu, te su za uređenje i dizajn korišteni uglavnom kamen i drvo. Vila je izgrađena 2018 godine, ukupne površine od 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 253-266 (od ukupno 271)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr