• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 pala cijen - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 pala cijen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 pala cijena što jeftinije

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 pala cijena što jeftinije" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.886 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 26000 eura
    • do 33000 eura (prosječna cijena)
    • do 40000 eura
    • do 337 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 599.000 € na 519.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 519.000 €, 193,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 559.000 €
11.04.2026 - 599.000 €
02.05.2026 - 519.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Soline, na prodaju luksuzan dvoetažni apartman, u objektu s ukupno 3 stambene jedinice, izgrađenom 2013. godine. Apartman ukupne površine 193 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, garderobe, ostave, dvije kupaonice, WC-a, lođe, te natkrivene....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 130.000 €
11.03.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 917 m2 građevinskog zemljišta i 496 m2 poljoprivrednog zemljišta. 1500 m do plaže u Čižićima. Teren je uz glavnu cestu. Građevinski dio je uz cestu. Zemljište je potrebno očistiti, ali nema debljih stabala tako da se može relativno lako očistiti. Posjedujem lokacijsku informaciju....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 139.000 € na 128.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 128.000 €, 513,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
09.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinski teren površine 513 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju montažne kuće prizemnice od renomiranog proizvođača montažnih kuća. Moguć početak gradnje odmah! Teren se nalazi na uzvisini iznad Šila uz cestu te ima pogled na more. Udaljenost do mora 1300....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 pala cijena što jeftinije'
799.000 €
799.000 €
132.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 135.000 € na 130.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 135.000 €
14.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Hlapi na otoku Krku. Ukupna površina: 1.413 m² (917 m² građevinskog + 496 m² poljoprivrednog zemljišta) Lokacija: 1.500 m do plaže Karakteristike zemljišta: Građevinski dio: Uz cestu, s vrlo blagim nagibom ? idealno za gradnju. Poljoprivredni dio:....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
11.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, okolica, prodaja građevinskog terena s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom i projektom za montažnu kuću (prizemnicu) udaljeno svega 1.5 km od mora. Teren je površine 513 m2 te ima pogled na more. Tlocrtna površina kuće....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
10.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, lijepa građevinska parcela s pogledom na more u mjestu Polje u blizini Šila. Građevinsko zemljište ima površinu 513 m2 i ima ishodovanu pravomoćnu građevinsku dozvolu za prizemnicu površine 85,18 m2 + natkrivena terasa 24,88 m2. Tlocrt među fotografijama. Plaćene su komunalije,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 510,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 145.000 €
11.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, Polje, kvalitetno građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji površine 510 m2. Zemljište s građevinskom dozvolom je pogodno za gradnju prizemnice s pogledom na more. Pristup zemljištu je sa javne asfaltirane prometnice. Plaćeni vodni i komunalni doprinosi. Udaljenost....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 152.000 € na 149.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.07.2025 - 152.000 €
18.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište s važećom građevinskom dozvolom za urbanu vilu površine 140 metara. Vila bi imala dvije etaže i sve potrebne sadržaje. Projekt je također napravljen, no budući vlasnik može pojedinosti urediti prema svojim potrebama. Dobrinj....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 185.000 € na 172.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 172.000 €, 510,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.07.2025 - 225.000 €
18.09.2025 - 215.000 €
27.10.2025 - 199.000 €
17.01.2026 - 185.000 €
01.03.2026 - 172.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, ŠILO. Na prodaju je građevinski teren na mirnoj lokaciji, 200 m od mora i centra Šila. Za teren postoji idejni projekt za obiteljsku kuću velilčine 180 m2 sa 3 spavaće sobe i bazenom. Ishodovani su posebni uvjeti gradnje. Teren je ravan i pravilnog oblika, nalazi se u blizini....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 599.000 € na 519.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 519.000 €, 193,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 559.000 €
10.04.2026 - 599.000 €
03.05.2026 - 519.000 €

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 580.000 € na 530.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 580.000 €
15.04.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili prekrasnu tradicionalnu kamenu kuću s bazenom i prostranom okućnicom. Ukupna stambena površina nekretnine iznosi 160 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čine konoba i kupaonica, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 649.000 € na 600.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 220,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 649.000 €
06.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo renoviranu autentičnu kamenu samostojeću kuću s dva stana i velikom okućnicom , samo 250 m od mora. Idealan je izbor za one koji traže miran kutak uz more, s mogućnošću prilagodbe prostora prema vlastitim željama. Prizemlje: trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 1.180.000 €
16.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 1.180.000 €
27.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - u mirnom okruženju obiteljskih kuća i prirode, prodaje se nova samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Kuća je smještena na parceli površine 651 m2 i raspoređena je na dvije etaže koje obuhvaćaju ukupno 251 m2 stambenog prostora. U prizemlju....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 991.000 € na 955.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 955.000 €
25.01.2026 - 990.812 €
29.01.2026 - 991.000 €
04.04.2026 - 955.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja kamenu vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Kuća se nalazi na 1000 metara zračne linije od mora. Vila je izgrađena i uređena uz primjenu prvorazrednih materijalai marki koji uključuju podno grijanje Vaillant, troslojne prozore Salamnder....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com