• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica d - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica dvorište

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica dvorište" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 4.086 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 170,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Kras ? manje naselje u unutrašnjosti otoka Krka na području Općine Dobrinj. U prošlosti veće i naseljenije mjesto. Danas se razvija turistička ponuda ruralnog turizma s preko 30 luksuznih vila i kuća za odmor s bazenima. Time područje Krasa i Dobrinjštine postaje središte za ovaj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 178,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću koja se nalazi u mjestu Polje na otoku Krku. Potpuno je preuređena izvana i iznutra .Kod preuređivanja zadržani su detalji poput kamenih zidova i starih greda. Pretvorena je u moderno namještenu autohtonu kuću. U prizemlju kuće nalazi se konoba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 okućnica dvorište'
Na upit
Na upit
599.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kamena rustikalna vila s okućnicom i bazenom! Vila se sastoji od tri spavaće sobe, tri kupaonice, od čega su dvije kupaonice u spavaćim sobama, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na natkrivenu terasu s okućnicom i bazenom, a na parceli se nalazi dodatni objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna rustikalna vila, vrlo kvalitetno izgrađena, kamena sa masivnim drvetom, za pravi primorski ugođaj. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupaone, od toga su 2 u spavaćoj sobi, dnevnog boravka, kuhinje, a na parceli je i dodatni objekt koji se može koristiti kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, smještena je lijepa dvojna kuća površine 160 m², s uređenom okućnicom od 300 m². Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata, a udaljena je svega 3.000 metara od mora, što pruža savršen balans između privatnosti i blizine obale.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,63 m2 cca 8530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo autohtonu villu sa bazenom građenu 2014.g. Villa se smjestila na parceli od 1403 m2. Stambenom površinom od 140 m2 zauzima prizemlje i kata s idealnim rasporedom. U prizemlju je smještena kuhinja sa blagovaonicom,prostrani dnevni boravak sa kaminom,toalet i ulazni hodnik.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 649.000 € na 600.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 220,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 649.000 €
08.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo renoviranu autentičnu kamenu samostojeću kuću s dva stana i velikom okućnicom , samo 250 m od mora. Idealan je izbor za one koji traže miran kutak uz more, s mogućnošću prilagodbe prostora prema vlastitim željama. Prizemlje: trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku ? idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, OTOK KRK U ponudi je samostojeća kuća, na odličnoj lokaciji, mirno okruženje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, s ukupno 5 apartmana, 2 apartmana na prizemlju (studio + dvosobni), 3 apartmana na katu (studio + 2 jednosobna). Svaki apartman ima balkon i terasu, idealna situacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, svega 4 km od mora i plaže, smjestila se ova lijepa vila ukupne bruto površine 284,35 m2, raspoređena na tri etaže ? podrum, prizemlje i prvi kat. Svojim promišljenim rasporedom, visokim standardima gradnje i dizajna te atraktivnim sadržajima, vila predstavlja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno , smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Krk, Klimno - prodaja kuće sa okućnicom, blizina mora, oanoramski pogled na more! Posredujemo u prodaji obiteljske kuće u Klimnu na otoku Krku s prekrasnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Smještena na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, 200 m od mora i najbliže plaže.Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća u Klimnu na otoku Krku s prekrasnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Smještena na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, 200 m od mora i najbliže plaže (nekoliko minunta pješice). Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice + studio u prizemlju. Ukupna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnoj slijepoj ulici u uvali Soline na otoku Krku, na samo 200 metara od mora i najbliže plaže, nalazi se prostrana obiteljska kuća s impresivnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Kuća se prostire na 266 m2 neto površine i izgrađena je na parceli od 670 m2 te objedinjuje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji prekrasne samostojeće obiteljske kuće na jedinstvenoj lokaciji, u mjestu Klimno, otok Krk. Pogled na more gotovo sa svake etaže ove nekretnine nešto je posebno, a taj pogled, blizina mora i mirisi mediterana su nešto što ovu nekretninu čine zaista....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KLIMNO, u ponudi je prekrasna obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more. Smještena u mirnoj slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, ova nekretnina pruža brz i lagan pristup kristalno čistom Jadranu. Kuća ima ukupnu neto površinu od 266 m2 i smještena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 285,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Villa s bazenom u mirnom mjestu Ova predivna Villa autohtonog dizajna smještena je u sredini Otoka Krka u mirnom mjestu na parceli od 930 m2. Villa je podijeljena u dva stana te se svaki nalazi na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.400.000 €, 290,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Ukoliko tražite mir koji se ne može riječima opisati, jutarnji cvrkut ptica, ljetne večeri boje naranče, pjesmu cvrčaka i opojni miris zelenila u srcu mediteranskog otoka, ova nekretnina je savršen izbor za vas. Kaiser immobilien isključivo posreduje u prodaji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 365,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - projekt dvojna kuća B1 i B2 svaka sa svojim bazenom. Prodaje se projekt dvojne kuće B svaka sa svojim vlastitim bazenom, okućnicom i parkiralištem za dva automobila po svakoj, koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće B1 nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....