01 6641 092
Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 građevinska građevinska pala cijena park" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 257 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 €
- 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
11.04.2026 - 132.000 €
15.03.2025.,
www.premium-nekretnine.com
Šilo, okolica, prodaja građevinskog terena s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom i projektom za montažnu kuću (prizemnicu) udaljeno svega 1.5 km od mora. Teren je površine 513 m2 te ima pogled na more. Tlocrtna površina kuće....
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com