• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 do 33000 e - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 do 33000 e - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 do 33000 eura

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 do 33000 eura" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 65 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 31000 eura (malo jeftiniji)
    • 34000 eura (malo skuplji)
    • do 66 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 30.000 €, 827,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište u Šilu na otoku Krku. Zemljište obuhvaća površinu od 827 m2, pravilnog je oblika te je okruženo mnoštvom prirode. Pristupni put nalazi se do terena, a udaljenost od mora je 800 m. Zbog svoje lokacije idealno je za ljubitelje prirode i mira. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 33.960 €, 849,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, poljoprivredno zemljište povšine 849m2,500m od mora. Parcela je uska 7m i duga 261m CIJENA NA UPIT AGENT JE NA KRKU ID CODE: 300031068-38 Mirela Petrović Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641 3300 Tel: +385 51 309 703 E-mail: m.petrovic@remax-krk.hr remax-centarnekretnina.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 30.000 €, 4244,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Kras - Poljoprivredno zemljište 4200m2 Teren ukupne površine od 4244m2 sa pristupom direktno sa ceste trenutno se vodi kao šuma i kao takav pruža mogućnost eksploatacije drva za ogrijev zbog kvalitete i starosti samih stabala. Osim poljoprivredne namjene, zbog svoje lokacije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja barem 150 m2 do 33000 eura'
28.999 €
23.700 €
29.999 €
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 217,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj, Šilo, U prodaju su pet pravokutnih poljoprivrednih zemljišta pojedinačne kvadrature između 211m2 do 217m2, od kojih su četiri uzastopno poredana. Zemljišta su omeđena i odijeljena suhozidom, te im je omogućen pristupni put i za veća vozila. Sa naseljem (udaljeno 800m) i najbližom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 33.000 €, 1060,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Novo u ponudi! Poljoprivredni teren od 1060 m2 nalazi se uz samu građevinsku zonu u okruženju vila sa bazenom. Do terena vodi put i sva infrastruktura je u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora 2 km. ZA DODATNE INFORMACIJE KONTAKTIRAJTE: MARINA POLONIJO 00385 98 329 462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 31.500 €, 453,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 453m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 28.999 €, 435,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćeno, ravno poljoprivredno zemljište, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 33.960 €, 849,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Šilo, poljoprivredno zemljište povšine 849m2,500m od mora. Parcela je uska 7m i duga 261m CIJENA NA UPIT AGENT JE NA KRKU .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 651,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Na otoku Krku, u mjestu Šilo, prodaje se maslinik površine 651 m². Ovaj maslinik nudi jedinstvenu priliku za ljubitelje prirode i poljoprivrede, s 19 maslina koje godinama donose plodove. U masliniku je provedeno navodnjavanje. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 26.690 €, 2669,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Okolica grada Krka, Na prodaju je poljoprivredni teren, u naravi se radi o mladoj šumi. Teren se nalazi u blizini glavne ceste. Vlasnički list je uredan. Prilika!!! ZA DODATNE INFORMACIJE KONTAKTIRAJTE: MARINA POLONIJO Agent s licencom +385 98 329 462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 26.500 €, 211,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 211m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 26.500 €, 217,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 217m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 24.999 €, 211,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 24.000 €, 217,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili pravokutno, očišćeno poljoprivredno zemljište. Teren je ravan veličine 217 m2 i na njemu je zasađeno nekoliko maslina. Postoji mogućnost kupnje još 4 čestice koje su uz predmetnu česticu. Zemljište ima pristupni put kojim se dolazi s glavne prometnice.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.999 €, 217,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćen, ravan MASLINIK, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara i jedan je od srednjovjekovnih....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.500 €, 212,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 212m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili pravokutno, očišćeno poljoprivredno zemljište. Teren je ravan veličine ukupno 211 m2. Postoji mogućnost kupnje još 4 čestice koje su uz predmetnu česticu. Zemljište ima pristupni put kojim se dolazi s glavne prometnice. Građevinsko zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, DOBRINJ - u ponudu smo dobili poljoprivredno zemljište s pristupnim putem površine 210m2. Zemljište je pravokutno, ravno te očišćeno dimenzija 15m x 15m. Ima pristupni makadamski put širok cca 5m do ulaza u parcelu kojim se ulazi sa javne ceste. Građevinsko zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.999 €, 219,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.999 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.500 €, 219,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 219m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 35.000 €, 2154,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Čižića - Šumsko poljoprivredno zemljište Prodaje se šuma na udaljenosti od 1 km od mora. Pristupni put prikladan samo za terenska vozila. Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.000 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini prekrasnih plaža na otoku Krku, svega 600 m od mora. Do zemljiša vodi javna cesta i makadamski put širine 5 m. Parcela je na plodnoj zemlji pogodnoj za sadnju. Dozvoljena je gradnja kučice za alat od 20 m2. Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 35.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljiste od 1600m2, moguce napraviti objekat od 25m2!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja (https://oneadria.com/o-nama1/opci-uvjeti-poslovanja).....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 20.999 €, 216,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 20.999 €, 214,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 20.500 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 215m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 19.900 €, 215,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasno pravokutno i očišćeno poljoprivredno zemljište na otoku Krku, u Šilu. Zemljište je ravno, površine 215m2, s izuzetno kvalitetnom zemljom koja omogućava jednostavno uzgajanje različitih poljoprivrednih kultura. Ima pristupni put koji vodi direktno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 19.000 €, 1205,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Poljoprivredna zemljišta na otoku Krku blizina mora i Šila Prodaju se tri poljoprivredne parcele površina: -500 m -525 m -180 m Moguća je kupnja pojedinačnih parcela. Lokacija: -otok Krk, u blizini mjesta Šilo -100 m od bijelog puta -cca 400 m od mora Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 19.000 €, 1205,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredna zemljišta na otoku Krku ? blizina mora i Šila Prodaju se tri poljoprivredne parcele površina: -500 m² -525 m² -180 m² Moguća je kupnja pojedinačnih parcela. Lokacija: -otok Krk, u blizini mjesta Šilo -100 m od bijelog puta -cca 400 m od mora Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 18.999 €, 211,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 3.706 €, 3706,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Rasopasno, lijepo poljoprivredno zemljište ukupno cca 3700m2! Mirna i dobra lokacija, puna zelenila. Cijena za m2 je 300€. Na samome rubu građevinske zone. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 3.228 €, 3228,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište u naseljenom dijelu: atraktivna parcela s pristupom i priključcima u blizini, Rasopasno na otoku Krku Na izvrsnoj lokaciji u mjestu Rasopasno na otoku Krku prodaje se zemljište površine 3.228 m², smješteno odmah uz asfaltiranu cestu. Parcela se nalazi u naseljenom području,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 3.108 €, 3108,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište na otoku Krku ? Otkrijte mir uz more i prirodu Na prodaju je prostrano poljoprivredno zemljište površine 3108 m² , smješteno u Solinama na otoku Krku , svega 500 metara od mora . Ova parcela nudi izuzetnu priliku za razvoj poljoprivrede, no također se savršeno uklapa u potrebe....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 1.072 €, 1072,00 m2
Sviđa mi se