• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja balkon vrt do 230 m2 Na - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja balkon vrt do 230 m2 Na - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja balkon vrt do 230 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja balkon vrt do 230 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 226,78 m2 cca 6570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Šilo - na prodaju moderna kuća za odmor u novogradnji s pogledom na more. Vila površine 226.78 m² nalazi se na parceli površine 665 m², i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, strojarnica, WC, kuhinja, smočnica, blagovaona s dnevnim boravkom i natkrivena terasa....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna polovica dvojne kuće ? luksuzan višeetažni stan ukupne površine 230m2 s bazenom, garažom i okućnicom od cca 200m2. Ova nekretnina novije gradnje prostire se na tri etaže (prizemlje + 2 kata) i nudi sve pogodnosti suvremenog stanovanja, idealna za one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 409.990 €, 138,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se neizgrađena vila 138 m2 stambene površine, na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i prekrasnim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 640 m², u naselju Gornja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja balkon vrt do 230 m2 (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>