• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 50 m2 što veće pogled n - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 50 m2 što veće pogled n - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 50 m2 što veće pogled na more

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 50 m2 što veće pogled na more" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.575 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 198.000 €, 51,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješteni apartman na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i lijepih plaža. Apartman ukupne stambene površine 51,26 m2 smješten je na prvom katu apartmanske kuće i sastoji se od ostave, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
17.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 50 m2 što veće pogled na more'
210.000 €
210.000 €
227.500 €
  Kuća, DOBRINJ, 228.000 €, 53,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je stara kamena dvojna kuća djelomično renovirana ukupne površine 53 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 405 m2 te s terena ima pogled na more. U prizemlju kuće nalazi se pomoćna gospodarska zgrada za renoviranje. Na katu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 198.000 €, 51,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 260.000 €, 50,24 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan u kvalitetnoj novogradnji na samo 200 m od mora i svih plaža u Čižićima. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade od ukupno dva kata i tri stana. Unutrašnjost stana je lijepo koncipirana. Prostrani open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom ima izlazak na terasu s predivnim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 218.000 €, 50,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na atraktivnoj lokaciji u mirnom mjestu Čižići na otoku Krku nalazi se ovaj elegantno uređen apartman. Udaljen svega deset minuta hoda od plaže i centra mjesta, predstavlja odličan izbor za opuštajući odmor, ali i sigurnu investiciju za turistički najam. Apartman je smješten na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 50,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uživajte u komforu ovog prekrasnog, potpuno opremljenog apartmana s bazenom, smještenog u mirnom dijelu Šila. Samo nekoliko koraka dijeli vas od plaže i svih sadržaja. Ovaj predivni jednokatni apartman, smješten u prizemlju kvalitetno građene zgrade, idealan je za opuštajući odmor.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 227.500 €, 50,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk - Soline, prodaje se apartman samo 80 metara od plaže Apartman se nalazi na prvom katu i ima odličan raspored prostorija. Sastoji se od otvorenog prostora dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, spavaće sobe i loggie s lijepim pogledom na more. Apartmanu pripada spremište....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 50,00 m2 cca 5500 €/m2

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 227.500 €, 50,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Stan na prvom katu sa lijepim pogledom - odlična lokacija, samo 80 m od mora! Nekretnina ima površinu od 48 m2, a sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom iz kojih se izlazi na lijepu natkrivenu terasu sa koje se pruža pogled na more. Stanu....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 218.000 €, 50,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.000 €, 48,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Lijepo uređen apartman površine 48m2 nalazi se na odličnoj lokaciju u drugom redu od mora. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,spavaće sobe,kupaonice i lođe s pogledom na more. Na ograđenoj okućnici zgrade pripada mu jedno parkirno mjesto. Apartman ima uhodani....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 227.000 €, 48,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 227.500 €, 48,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješten apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 80 m od mora i lijepih plaža. Zauzima stambenu površinu od 48 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 218.000 €, 48,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan za prodaju na Krku, ukupne površine 48 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe,kupaone. Stan se nalazi na 100m od plaže(drugi red do mora)., Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se sukladno Općim uvjetima poslovanja. Krk,Dobrinj-1S+DB,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 48,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 46,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2024.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili stan površine 46m2 s pogledom na more, koji se nalazi na prvom katu, a sastoji se od kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe, kupaone te dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu. Stan ima na korištenje zajednički bazen sa sunčalištem....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr