• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 210 m2 bazen do 3800 eu - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 210 m2 bazen do 3800 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 210 m2 bazen do 3800 eura/m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 210 m2 bazen do 3800 eura/m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.025 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na lijepoj i mirnoj lokaciji samo 90 m od mora prodaje se samostojeća kuća s mediteranskim obilježjima. Kuća zauzima 230 m2 stambenog prostora koji obuhvaćaju prizemlje i kat. Prizemlje je rasoređeno na ulazni prostor, kupaonu, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepu samostojeću kuću s bazenom na samo 90 m od mora u uvali Soline na otoku Krku. Kuća stambene površine 230 m2 izgrađena je na parceli od 489 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica s izlazom na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 210 m2 bazen do 3800 eura/m2'
676.000 €
599.000 €
775.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 790.000 €, 211,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville na mirnoj lokaciji 5000m od mora, u okolici mjesta Dobrinj, na otoku Krku. Smještena u središnjem dijelu otoka, neprimjetno uronjena u krajolik kojim dominiraju pitoreskna sela sa kamenom gradnjom, okružena tisućljetnom hrastovom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna polovica dvojne kuće ? luksuzan višeetažni stan ukupne površine 230m2 s bazenom, garažom i okućnicom od cca 200m2. Ova nekretnina novije gradnje prostire se na tri etaže (prizemlje + 2 kata) i nudi sve pogodnosti suvremenog stanovanja, idealna za one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 199,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja novu urbanu vilu na području općine Dobrinj. Kuća je uređena, ima sve potrebne sadržaje uključujući pločice i parket. Novi vlasnik mora samo izabrati i unijeti svoje pokućstvo (na slikama je računalna projekcija). U prizemlju je dnevni prostor s kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 226,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, šira okolica, autohtona kamena kuća od 226m2, na parceli od 946m2. U potpunosti opremljena i prilagođena za samodostatni ugodni boravak u okruženju mira i zelenila. Ova lijepa vila je koncipirana kao prostrani obiteljski objekt, sa vrlo ugodnim prostorom za relaksaciju,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dobrinj - okolica - samostojeća kuća s bazenom, predstavlja spoj moderne i klasične arhitekture. Prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice i velike terasa. Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe s dvije kupaonice i terasom. Na drugom katu nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 610.000 €, 210,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - U OKOLICI MALINSKE LIJEPA, KVALITETNA NOVA SAMOSTOJEĆA KUĆA ! KUĆA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, KATA I VISOKOG POTKROVLJA, TLOCRTNE POVRŠINE 92m2, NA OKUČNICI OD 565m2. U PRIZEMLJU SE NALAZE DNEVNI PROSTORI SA IZLAZOM NA TERASU, KOTLOVNICA, OSTAVA I TOALET. NA KATU SU DVIJE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 200,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kamena villa, kompletno adaptirana, stambene površine 200m2, sa velikom okucnicom, parcela iznosi 1090m2!! Na okućnici se nalazi i bazen od 30m2! Kuća ima tri spavaće sobe, tri kupaonice, dnevni boravak sa blagovaonom, veliku terasu i okružena je zelenilom!! Jedinstvena nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 220,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U jednoj od najljepših uvala na Krku - uvali Soline nalazi se renovirana kamena samostojeća kuća s dva stana i velikom okućnicom. Nalazi se u samom mjestu Soline dvjestotinjak m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe, hodnik....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderno renovirana samostojeća kamena kuća s bazenom i pogledom na zelenilo na prodaju! Nekretnine Krk Ova samostojeća kuća nalazi se na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone blizu gradića Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te zauzima stambenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 545.000 €, 210,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivna kamena villa s bazenom smještena u mirnom i autentičnom naselju Rasopasno na otoku Krku, idealna za sve koji traže spoj tradicionalne arhitekture i suvremenog komfora. Ova luksuzna nekretnina građena je u autohtonom primorskom stilu s naglaskom na kvalitetu i dugotrajnost,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 230,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu otoka Krka, u okolici Dobrinja, smještena je atraktivna samostojeća kuća ukupne površine 230 m², s prekrasno uređenom okućnicom od 1119 m². Izgrađena 2016. godine, ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju udobnosti, kvalitete i mediteranskog ambijenta. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 230,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KUĆA S BAZENOM U MIRNOM DJELU Prodajemo kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća veličine 230m2 se prostire na okućnici od 1200m2 gdje se smjestio bazen veličine 3,5m x 8,4m te parking za više automobila. Prizemlje se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 200,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK KRK - OKOLICA ŠILA - KAMENA VILA S BAZENOM U ponudi imamo predivno renoviranu kamenu kuću u rustikalnom stilu s bazenom. Kuća je dvojna, no izvedena tako da u potpunosti pruža mir i intimu. Izvedena je na tri etaže. U prizemlju se nalazi konoba s originalnom kamenom prešom (toš)....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 220,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, UVALA SOLINE - Kuća s bazenom 50 m od mora Samostojeća vila ukupne stambene površine od 220 m2 smještena je u drugom redu do mora. Prizemlje se sastoji od tri spavaće sobe, prostrane kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i velikog dnevnog boravka sa izlazom na natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 220,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline: Samostojeća kuća s bazenom samo 90 metara od mora! Prodaje se moderna, samostojeća villa u uvali Soline, smještena na odličnoj mirnoj lokaciji, samo 90 metara od mora. Villa ima površinu od 220 m2 i prostire se na prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 225,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Na rubu manjeg sela u okolici Dobrinja prodaje se kompleks adaptiranih kamenih kuća s bazenom. Od prvog dućana, caffe bara i restorana udaljene su tek 400 m dok je do prve plaže i većih mjesta niti 10 minuta vožnje. Na okućnici se nalazi ovalni bazen veličine cirka 7,5 m x 4 m sa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 225,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja uređene stare kamene kuće površine 225 m2, s bazenom i uređenom okućnicom površine 800 m2, na mirnoj lokaciji, 3000 m od mora. Kuća se sastoji od podruma s prostorijom za druženje, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, toaletom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 225,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Gostinjac, rustikalna autohtona adaptirana kamena kuća od 225 m2 ukupne stambene površine se nalazi na otoku Krku, u jednom malom pitoresknom naselju, 4,5 km od mjesta Šilo. Kuća je udaljena samo 13 km od Krčkog mosta, 10 km od zračne luke Rijeka, 12 km od Malinske i 13 km....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Samostojeća kuća, započeta gradnja Nalazi se na mirnoj lokaciji, 2 km od mora. Ukupne je površine 192m2, sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na terasu, 1 spavaća soba, kupaona i WC....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća sa tri zasebna apartmana,na dobroj lokaciji sa panoramskim pogledom na more. Sastoji se od dva jednosobna stana u prizemlju te velikog dvosobnog sa dnevnim boravkom na katu.Okućnica potpuno popločana unutar koje je i smješten bazen te parkiralište za više automobila.Velika....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona