• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 pogled na more š - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 pogled na more š - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 pogled na more što veće

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 pogled na more što veće" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.013 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 820.000 €, 218,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt na otoku Krku, smješten na izuzetnoj lokaciji uz samu šetnicu i more! Objekt je razveden na dvije etaže i ima prekrasan pogled na more sa svih strana. U prizemlju se nalazi restoran koji je potpuno opremljen s kuhinjom, skladištem, WC-om za goste....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 610.000 €, 210,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - U OKOLICI MALINSKE LIJEPA, KVALITETNA NOVA SAMOSTOJEĆA KUĆA ! KUĆA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, KATA I VISOKOG POTKROVLJA, TLOCRTNE POVRŠINE 92m2, NA OKUČNICI OD 565m2. U PRIZEMLJU SE NALAZE DNEVNI PROSTORI SA IZLAZOM NA TERASU, KOTLOVNICA, OSTAVA I TOALET. NA KATU SU DVIJE....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
17.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 pogled na more što veće'
675.000 €
Na upit
950.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 467.000 €, 204,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, 70m do mora nudi se dvojna kuća, ukupne površine 204m2, kroz 4 etaže U suterenu je kuhinja, blagovaonica i dva spremišta. Unutarnje stepenice vode u prizemlje, gdje su dvije spavaće sobe, kupaonica i terasa. Na prvom katu je dnevni boravak, kuhinja, soba i kupaonica, te balkon....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se lijepa samostojeća kuća s pogledom na more i bazenom u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 200 m2 proteže se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s pogledom na more i bazenom- Uvala Soline! Kuća površine 200 m², podijeljena je na etažu prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu te lijepo uređenu okućnicu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, nova samostojeća kuća s bazenom na mirnoj lokaciji i pogledom na more. Kuća katnosti prizemlje i kat, sastoji se od ulaznog prostora, open space dnevnog boravka, kuhinje i blagavaone, gostinjskog WC-a te spavaće sobe s vlastitom kupaonom. Unutarnjim stepeništem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.180.000 €, 200,00 m2 cca 5900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna samostojeća kuća koja se nalazi u okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova nekretnina proteže se na dvije etaže te obuhvaća stambenu površinu od 200 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, spavaće sobe sa vlastitom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 199,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja novu urbanu vilu na području općine Dobrinj. Kuća je uređena, ima sve potrebne sadržaje uključujući pločice i parket. Novi vlasnik mora samo izabrati i unijeti svoje pokućstvo (na slikama je računalna projekcija). U prizemlju je dnevni prostor s kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća sa tri zasebna apartmana,na dobroj lokaciji sa panoramskim pogledom na more. Sastoji se od dva jednosobna stana u prizemlju te velikog dvosobnog sa dnevnim boravkom na katu.Okućnica potpuno popločana unutar koje je i smješten bazen te parkiralište za više automobila.Velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Malinska šire područje, samostojeća kuća, novogradnja s pogledom na more. Kuća je na iznimno dobroj lokaciji, udaljena svega 5 minuta vožnje do mora te od svih važnijih središta otoka. Ova novogradnja stambene površine 194 m2 podijeljena je u tri etaže. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 191,67 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Fantastična mediteranska vila s bazenom Predstavljamo Vam ekskluzivnu priliku na otoku Krku! Moderna samostojeća vila smještena je u mirnom naselju u okolici Šila, unutar luksuznog kompleksa od šest vila. Dizajnirana je za kupce koji traže savršen spoj mediteranske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.400 €, 190,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna kuća s panoramskim pogledom na more ? idealna za dom ili turistički projekt na Krku Na prodaju je prostrana kuća smještena na početku otoka Krka, na iznimno povezanoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup Rijeci, Malinskoj i svim ključnim dijelovima otoka. Okružena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 190,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća mjesto Čižići, stambene površine 188,44 m2 na mirnoj lokaciji , 200 m2 okućnice te 400 m od mora. Kuća se sastoji od 3 stambene jedinice. U suterenu se nalazi apartman površine 40 m2 se jednom spavaćom sobom, dnevni boravkom sa kuhinjom i blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 665.000 €, 190,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća na otoku Krku s otvorenim pogledom na more ? blizina Malinske Na prodaju je prostrana samostojeća kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Malinska. Ova kuća s pogledom na more predstavlja izvrsnu priliku za kupce koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 188,08 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća kuća u mirnom dijelu otoka s bazenom i pogledom na more! Kuća se gradi u prekrasnom okruženju u blizini Dobrinja na otoku Krku. S ovom nekretninom, pružamo vam priliku da uživate u miru i ljepoti prirode, udaljeni od gradske vreve, dok istovremeno imate blizinu mora i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 181,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. Ova raskošna nekretnina prostire se na prostranoj parceli od 646 m2 pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i spektakularnog pogleda na more. Kuća se sastoji od dvije razine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 180,40 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Vila s bazenom na mirnoj lokaciji s pogledom na more Prodaje se vila s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Odlikuje ju okućnica s predivnim vrtom i natkrivenim terasama. Iz dvorišta ulazimo u prizemlje gdje se nalazi ulazni....