• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen do 3800 eu - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen do 3800 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen do 3800 eura/m2 okućnica

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen do 3800 eura/m2 okućnica" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.400 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 400000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 676.000 €, 219,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća villa stambene površine od 219.20 m2. Prostire na tri etaže. U podrumu se nalazi sauna, u prizemlju prostrani dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica, te velika terasa. Prvi kat kuće sastoji se od hodnika te tri spavaće sobe svaka sa vlastitom kupaonicom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 685.000 €, 185,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien agencija stavlja u svoju ponudu prekrasnu vilu na otoku Krku, u malom mirnom mjestu Kras, površine 185 m2. Ako tražite mirno utočište, prekrasnu prirodu, buđenja uz cvrkt ptica i lagani povjetarac, Kras je idealno mjesto za to. A ako poželite do prekrasnih Krčkih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 185,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja samostojeće kuće s bazenom koja je izgrađena na velikoj parceli površine preko 1100m2. Kuća ima stambeni prostor površine 185 m2, a proteže se na dvije etaže i sastoji se od četiri spavaće sobe, tri kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen do 3800 eura/m2 okućnica'
610.000 €
610.000 €
750.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 200,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kamena villa, kompletno adaptirana, stambene površine 200m2, sa velikom okucnicom, parcela iznosi 1090m2!! Na okućnici se nalazi i bazen od 30m2! Kuća ima tri spavaće sobe, tri kupaonice, dnevni boravak sa blagovaonom, veliku terasu i okružena je zelenilom!! Jedinstvena nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 200,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK KRK - OKOLICA ŠILA - KAMENA VILA S BAZENOM U ponudi imamo predivno renoviranu kamenu kuću u rustikalnom stilu s bazenom. Kuća je dvojna, no izvedena tako da u potpunosti pruža mir i intimu. Izvedena je na tri etaže. U prizemlju se nalazi konoba s originalnom kamenom prešom (toš)....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, orijentiranu prema suncu i zelenilu kroz cijelu godinu. LOKACIJA: Otok Krk pripada Kvarnerskoj skupini otoka smještenoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 185 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja atraktivne samostojeće vile površine 185 m2, s grijanim bazenom i uređenom okućnicom, na parceli površine 638 m2. Vila se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom s kuhinjom i blagovaonom, spavaćom sobom s kupaonicom, toaletom, spremištem i terasom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , kuća mediteranskog stila s bazenom, novogradnja! U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Vila se proteže kroz dvije etaže, prizemlje i prvi kat. Tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i izlazom na terasu nalaze se na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća vila s bazenom i okućnicom! Mirna lokacija! Na parceli od 630 m², smjestila se nova vila površine 184 m² koja se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, garderoba, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonicom te veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja luksuznu villu površine 184 m2 smještenu u okolici Dobrinja. Villa se sastoji od dvije etaže, a smještena je na parceli površine 630 m2. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaća soba s vlastitom kupaonicom, garderoba i toalet. Iz....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Alarm, Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Novogradnja, PDV u cijeni, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, Septička jama, Spremište, U mirnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća sa tri zasebna apartmana,na dobroj lokaciji sa panoramskim pogledom na more. Sastoji se od dva jednosobna stana u prizemlju te velikog dvosobnog sa dnevnim boravkom na katu.Okućnica potpuno popločana unutar koje je i smješten bazen te parkiralište za više automobila.Velika....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona