• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 200 m2 bazen" pronađeno 76 nekretnina - prosječna cijena 4.025 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 185 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, orijentiranu prema suncu i zelenilu kroz cijelu godinu. LOKACIJA: Otok Krk pripada Kvarnerskoj skupini otoka smještenoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 185,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, na prodaju je samostojeća luksuzna vila na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone. Ukupna površina nekretnine je 185 m2. Prizemlje vile sastoji se od hodnika, vešeraja, spremišta, jedne spavaće sobe, kupaonice i prostranog otvorenog prostora koji obuhvaća kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte mediteranski način života u novoizgrađenoj kući tradicionalnog dizajna smještenoj u malom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 638 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja atraktivne samostojeće vile površine 185 m2, s grijanim bazenom i uređenom okućnicom, na parceli površine 638 m2. Vila se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom s kuhinjom i blagovaonom, spavaćom sobom s kupaonicom, toaletom, spremištem i terasom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 185,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - LUKSUZNA VILA 185 m2 - OTOK KRK (KRAS) Prodaje se luksuzna vila na otoku Krku u mjestu Kras. Vila površine 185 m2, rustikalnog vanjskog izgleda te modernog unutarnjeg intrijera sa prekrasnom velikom okućnicom i bazenom. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,76 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 213,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju luksuzna vila u izgradnji, smještena na parceli od 525 m², prvi red do mora. Vila se prostire na prizemlje i prvi kat, te nudi prostrane i luksuzno uređene prostorije. Sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevnog boravka, 3 moderne kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, kao i vanjske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , kuća mediteranskog stila s bazenom, novogradnja! U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Vila se proteže kroz dvije etaže, prizemlje i prvi kat. Tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i izlazom na terasu nalaze se na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja luksuznu villu površine 184 m2 smještenu u okolici Dobrinja. Villa se sastoji od dvije etaže, a smještena je na parceli površine 630 m2. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaća soba s vlastitom kupaonicom, garderoba i toalet. Iz....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, na prodaju je nova luksuzna vila s bazenom, ukupne stambene površine 184 m2, smještena je u malom mjestu nedaleko Dobrinja, na vrlo mirnoj lokaciji! Nekretnina se prodaje kompletno namještena i sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od hodnika, garderobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je luksuzna villa s bazenom na mirnoj lokaciji stambene površine 184m2. Nekretnina se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od hodnika, garderobe, kuhinje s blagavaonom, spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, toaleta i dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, dvoetažna vila sa bazenom na mirnoj lokaciji. Nekretnina je površine 184m2, smještena na parceli od preko 600m2. U prizemlju vile se nalazi ulazni hodnik, blagovaona, kuhinja, dnevni boravak, toalet, spavaća soba sa vlastitom kupaonicom te garderoba. Unutarnje stepenište....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća vila s bazenom i okućnicom! Mirna lokacija! Na parceli od 630 m², smjestila se nova vila površine 184 m² koja se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, garderoba, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonicom te veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Alarm, Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Novogradnja, PDV u cijeni, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, Septička jama, Spremište, U mirnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 986.000 €, 216,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u okolici Dobrinja prodajemo prekrasnu kamenu kuću katnosti P+1, ukupne površine 216 m2. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji koja osvaja na prvi pogled! Nekretnina se ističe vrhunskom izvedbom, pažljivo biranim materijalima te elegantnim rustikalnim stilom koji dodatno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na parceli od 630 m2 smjestila se nova luksuzna villa površine 184 m2 na dvije etaže. U prizemlju ville nalazi se spavaća soba s vlastitom kupaonicom,garderoba,toalet,prostrani dnevni boravak,blagovaonica i kuhinja. Iz kuhinje i dnevnog boravka je izlaz na terasu i dvorište. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 780.000 €, 184,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, dvoetažna vila sa bazenom na mirnoj lokaciji. Nekretnina je površine 184m2, smještena na parceli od preko 630m2. U prizemlju vile se nalazi ulazni hodnik, blagovaona, kuhinja, dnevni boravak, toalet, spavaća soba sa vlastitom kupaonicom te garderoba. Unutarnje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Nova luksuzna vila s bazenom, ukupne stambene površine 184 m2, smještena je u malom mjestu nedaleko Dobrinja, na vrlo mirnoj lokaciji! Nekretnina je katnosti prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od hodnika, garderobe, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe s vlastitom kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 185,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MEDITERANSKA VILA NA OTOKU KRKU U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka na rubu građevinske zone, u ponudi imamo vilu površine 185 m2. U prizemlju je ulazni hodnik, wellness zona s kupaonicom i saunom, tehnička prostorija, vešeraj, velika spavaća soba i kuhinja s blagovaonom i prostranim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 216,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzna vila u izgradnji, smještena na parceli od 525 m, prvi red do mora. Vila se prostire na prizemlje i prvi kat, te nudi prostrane i luksuzno uređene prostorije. Sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevnog boravka, 3 moderne kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, kao i vanjske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 184,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, SOLINE - Luksuzna dvojna vila s pogledom na more i privatnim bazenom U prestižnom dijelu otoka Krka, u mjestu Soline, smjestila se ova moderna luksuzna vila koja nudi savršen spoj vrhunske arhitekture, udobnosti i nevjerojatnog pogleda na more. Vila pruža visoki standard....