• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 320000 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 320000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 320000 eura do 70 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 320000 eura do 70 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.948 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, STAN OD 67 m2, 2S+DB SMJEŠTEN NA DRUGOM KATU NOVOGRADNJE SA 6 STAMBENIH JEDINICA! Kvalitetno građena nekretnina od provjerenog investitora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, termo fasadom, protuprovalnim ulaznim vratima, klimom i drugim. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 66,63 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 66 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 320000 eura do 70 m2'
275.000 €
275.000 €
249.000 €
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 71,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 71m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika , dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 269.000 €, 71,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 71m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi se u....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,30 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu stambene zgrade u Čižićima smješten je stan površine 71 m² s prekrasnim pogledom na more. Udaljenost od mora i centra mjesta iznosi 450 metara pješice, što omogućava mirno okruženje uz istodobnu blizinu svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan