• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 310000 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 310000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 310000 eura

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 310000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.885 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 269.000 €, 71,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 71m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi se u....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 66 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 71,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 71m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika , dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking do 310000 eura'
275.000 €
275.000 €
249.000 €
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,30 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu stambene zgrade u Čižićima smješten je stan površine 71 m² s prekrasnim pogledom na more. Udaljenost od mora i centra mjesta iznosi 450 metara pješice, što omogućava mirno okruženje uz istodobnu blizinu svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 66,63 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, STAN OD 67 m2, 2S+DB SMJEŠTEN NA DRUGOM KATU NOVOGRADNJE SA 6 STAMBENIH JEDINICA! Kvalitetno građena nekretnina od provjerenog investitora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, termo fasadom, protuprovalnim ulaznim vratima, klimom i drugim. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more