• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.810 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 60,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, otok Krk! Mirna lokacija! Prodaje se zanimljiv dvosoban stan na drugom katu zgrade novije gradnje ukupne površine 60,19 m2 Stan je odlične orijentacije. Raspored i iskoristivost stambenog prostora je idealana a čini ga prostrani dnevni boravak sa izlazom na komfornu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 900.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otork Krk, okolica Dobrinja - Renovirana kamena kuća u mediteranskom stilu sa velikom okućnicom U mirnom mjestu u središtu Otoka Krka nalazi se samostojeća renovirana starina sa iznimno velikom okućnicom i osiguranom privatnošću. Kod renovacije se pazilo na svaki detalj kako bi kuća....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 66,63 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, STAN OD 67 m2, 2S+DB SMJEŠTEN NA DRUGOM KATU NOVOGRADNJE SA 6 STAMBENIH JEDINICA! Kvalitetno građena nekretnina od provjerenog investitora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, termo fasadom, protuprovalnim ulaznim vratima, klimom i drugim. Sastoji se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 2.kat parking'
390.000 €
390.000 €
249.000 €
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 66 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 269.000 €, 71,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 71m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi se u....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 71,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 71m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika , dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,30 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu stambene zgrade u Čižićima smješten je stan površine 71 m² s prekrasnim pogledom na more. Udaljenost od mora i centra mjesta iznosi 450 metara pješice, što omogućava mirno okruženje uz istodobnu blizinu svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac