• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 pogled na more - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 pogled na more

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 pogled na more" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.969 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska šire područje, samostojeća kuća, novogradnja s pogledom na more. Kuća je na iznimno dobroj lokaciji, udaljena svega 5 minuta vožnje do mora te od svih važnijih središta otoka. Ova novogradnja stambene površine 194 m2 podijeljena je u tri etaže. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 pogled na more'
350.000 €
350.000 €
Na upit
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se lijepa samostojeća kuća s pogledom na more i bazenom u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 200 m2 proteže se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.400 €, 190,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna kuća s panoramskim pogledom na more ? idealna za dom ili turistički projekt na Krku Na prodaju je prostrana kuća smještena na početku otoka Krka, na iznimno povezanoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup Rijeci, Malinskoj i svim ključnim dijelovima otoka. Okružena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 665.000 €, 190,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća na otoku Krku s otvorenim pogledom na more ? blizina Malinske Na prodaju je prostrana samostojeća kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Malinska. Ova kuća s pogledom na more predstavlja izvrsnu priliku za kupce koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 190,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća mjesto Čižići, stambene površine 188,44 m2 na mirnoj lokaciji , 200 m2 okućnice te 400 m od mora. Kuća se sastoji od 3 stambene jedinice. U suterenu se nalazi apartman površine 40 m2 se jednom spavaćom sobom, dnevni boravkom sa kuhinjom i blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 188,08 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća kuća u mirnom dijelu otoka s bazenom i pogledom na more! Kuća se gradi u prekrasnom okruženju u blizini Dobrinja na otoku Krku. S ovom nekretninom, pružamo vam priliku da uživate u miru i ljepoti prirode, udaljeni od gradske vreve, dok istovremeno imate blizinu mora i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 181,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. Ova raskošna nekretnina prostire se na prostranoj parceli od 646 m2 pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i spektakularnog pogleda na more. Kuća se sastoji od dvije razine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 199,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella nekeretnine iz ponude izdvaja novu urbanu vilu na području općine Dobrinj. Kuća je uređena, ima sve potrebne sadržaje uključujući pločice i parket. Novi vlasnik mora samo izabrati i unijeti svoje pokućstvo (na slikama je računalna projekcija). U prizemlju je dnevni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 180,40 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Vila s bazenom na mirnoj lokaciji s pogledom na more Prodaje se vila s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Odlikuje ju okućnica s predivnim vrtom i natkrivenim terasama. Iz dvorišta ulazimo u prizemlje gdje se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 180,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Šilo , samostojeća kuća blizu mora. Kuća na prodaju površine cca 180 m2 s 450 m2 pripadajuće okućnice. Kuća je samostojeća i sastoji se od dvije etaže - prizemlja i kata. Na svakoj etaži je po jedan stan s dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonom, kupaonom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 180,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo kuću s tri apartmana i građevinsku parcelu. Kuća ima površinu od 180 m2 i smjestila se na parceli od 404 m2,uz kuću je druga parcela koja je građevinska i ima površinu od 418 m2 i može se izgraditi još jedna kuća. Kuća se sastoji od tri etaže i na svakoj je zasebni apartman.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.180.000 €, 200,00 m2 cca 5900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna samostojeća kuća koja se nalazi u okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova nekretnina proteže se na dvije etaže te obuhvaća stambenu površinu od 200 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, spavaće sobe sa vlastitom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s pogledom na more i bazenom- Uvala Soline! Kuća površine 200 m², podijeljena je na etažu prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu te lijepo uređenu okućnicu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, nova samostojeća kuća s bazenom na mirnoj lokaciji i pogledom na more. Kuća katnosti prizemlje i kat, sastoji se od ulaznog prostora, open space dnevnog boravka, kuhinje i blagavaone, gostinjskog WC-a te spavaće sobe s vlastitom kupaonom. Unutarnjim stepeništem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Soline: Dvojna kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je moderna dvojna kuća, smještena u predivnoj uvali Soline, svega 200 m udaljena od mora i u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća se proteže na 180 m2, raspoređenih na dvije etaže. Prizemlje nudi ulazni prostor, WC,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 180,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 959.000 €, 180,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novogradnja ? samostojeća kuća od 180m2 s bazenom i pogledom na more. Ova kuća je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom radova krajem 2024./ početkom 2025. godine. Prodaje se po sistemu ?ključ u ruke?. U prizemlju kuće će biti prostrani dnevni boravak s ugodnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

KRK, DOBRINJ, u ponudi je slobodnostojeća kuća za odmor s bazenom, udaljena manje od 10 km od centra Malinske. Kvalitetno sagrađena katnica pruža visoku razinu komfora, s ukupno četiri spavaće sobe i tri kupaonice. Na prvom katu smještene su tri sobe iz kojih se pruža djelomičan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,spavaća soba sa kupaonicom,wc,ostava i dvije natkrivene terase,a sa jedne od njih je prilaz na sunčalište i bazen. Na katu su 3 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 184,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, SOLINE - Luksuzna dvojna vila s pogledom na more i privatnim bazenom U prestižnom dijelu otoka Krka, u mjestu Soline, smjestila se ova moderna luksuzna vila koja nudi savršen spoj vrhunske arhitekture, udobnosti i nevjerojatnog pogleda na more. Vila pruža visoki standard....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Namješteno, Novouređeno, Parkirno mjesto, Pogled na more, Roštilj na okućnici, Sagrađeno prije 1968, Samostojeći objekt, Septička jama, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Vlasnički....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novouređena kuća, ukupne stambene površine 177 m2, nalazi se u okolici Šila. Sastoji se od tri apartmana s posebnim ulazom, u prizemlju i na prvom katu. U prizemlju se nalazi jedan studio apartman s kupaonicom i natrivenom terasom. Drugi apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 467.000 €, 204,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, 70m do mora nudi se dvojna kuća, ukupne površine 204m2, kroz 4 etaže U suterenu je kuhinja, blagovaonica i dva spremišta. Unutarnje stepenice vode u prizemlje, gdje su dvije spavaće sobe, kupaonica i terasa. Na prvom katu je dnevni boravak, kuhinja, soba i kupaonica, te balkon....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr