• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 luksuzan što već - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 luksuzan što već - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 luksuzan što veće

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 luksuzan što veće" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.445 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.indomio.hr

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 200,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Iznad Vrbnika, s pogledom na poznate vrbničke vinograde, smjestila se ova moderna kuća koja spaja suvremeni dizajn i udobnost. Riječ je o samostojećoj kući nove gradnje, površine 200m², koja se prostire na ograđenoj i potpuno uređenoj okućnici. Ulazak u kuću vodi nas u prostrano prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju luksuzna vila u izgradnji, smještena na parceli od 525 m², prvi red do mora. Vila se prostire na prizemlje i prvi kat, te nudi prostrane i luksuzno uređene prostorije. Sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, 3 moderne kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, kao i vanjske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 luksuzan što veće'
799.000 €
799.000 €
Na upit
 
-13%

Promjena cijene sa 599.000 € na 519.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 519.000 €, 193,54 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.06.2024 - 579.000 €
30.10.2024 - 559.000 €
11.04.2026 - 599.000 €
02.05.2026 - 519.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.06.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, na prodaju luksuzan dvoetažni apartman, u objektu s ukupno 3 stambene jedinice, izgrađenom 2013. godine. Apartman ukupne površine 193 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, garderobe, ostave, dvije kupaonice, WC-a, lođe, te natkrivene....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 599.000 € na 519.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 519.000 €, 193,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 559.000 €
10.04.2026 - 599.000 €
03.05.2026 - 519.000 €

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 193,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju luksuzna vila u izgradnji, smještena na parceli od 525 m², prvi red do mora. Vila se prostire na prizemlje i prvi kat, te nudi prostrane i luksuzno uređene prostorije. Sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevnog boravka, 3 moderne kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, kao i vanjske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 191,67 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna samostojeća kuća s bazenom ? Dobrinj, otok Krk Na prodaju je samostojeća kuća u sklopu luksuznog projekta, smještena u mirnom okruženju mjesta Dobrinj Polje na otoku Krku, idealna za one koji traže visoku razinu komfora, privatnosti i vrhunsku kvalitetu gradnje. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu samostojeću kuću - villu u mjestu Kras, ukupne stambene površine 180 m², smještenu na prostranoj okućnici od 900 m². Ova luksuzna nekretnina predstavlja spoj moderne arhitekture, privatnosti i vrhunskog komfora, a smještena je u mirnom okruženju okruženom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!