• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 što skuplje Zadn - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 što skuplje Zadn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 što skuplje Zadnjih 7 dana pala cijena

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 što skuplje zadnjih 7 dana pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 580.000 € na 508.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 508.000 €, 134,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 580.000 €
16.05.2026 - 508.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U okolici Dobrinja na otoku Krku nalazi se ova atraktivna dvojna kamena kuća koja spaja tradiciju i suvremeni komfor. Smještena je nekoliko kilometara od mora, s dobrim pristupom glavnim prometnicama i sadržajima. Prizemlje nudi otvoreni dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 1.180.000 €
16.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 380.000 € na 345.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 345.000 €, 80,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
16.08.2025 - 350.000 €
23.12.2025 - 380.000 €
11.03.2026 - 350.000 €
12.04.2026 - 380.000 €
20.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je komforni apartman smješten u visokom prizemlju više obiteljske zgrade na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i u blizini centra sa svim sadržajima. Obuhvaća stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
 
-36%

Promjena cijene sa 385.000 € na 245.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 3 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica, u nizu i obuhvaća 71 m² unutarnjeg prostora raspoređenog na tri etaže, uz 10 m² terase. Interijer....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 152.000 € na 149.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.07.2025 - 152.000 €
18.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište s važećom građevinskom dozvolom za urbanu vilu površine 140 metara. Vila bi imala dvije etaže i sve potrebne sadržaje. Projekt je također napravljen, no budući vlasnik može pojedinosti urediti prema svojim potrebama. Dobrinj....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 130.000 €
11.03.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 917 m2 građevinskog zemljišta i 496 m2 poljoprivrednog zemljišta. 1500 m do plaže u Čižićima. Teren je uz glavnu cestu. Građevinski dio je uz cestu. Zemljište je potrebno očistiti, ali nema debljih stabala tako da se može relativno lako očistiti. Posjedujem lokacijsku informaciju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja što skuplje zadnjih 7 dana pala cijena (14)
  • nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 što skuplje pala cijena (6)
  • nekretnine dobrinj prodaja 190 m2 što skuplje zadnjih 7 dana (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.