• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 180 m2 pogled na more - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 180 m2 pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 180 m2 pogled na more

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 180 m2 pogled na more" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.725 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Soline: Dvojna kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je moderna dvojna kuća, smještena u predivnoj uvali Soline, svega 200 m udaljena od mora i u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća se proteže na 180 m2, raspoređenih na dvije etaže. Prizemlje nudi ulazni prostor, WC,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

KRK, DOBRINJ, u ponudi je slobodnostojeća kuća za odmor s bazenom, udaljena manje od 10 km od centra Malinske. Kvalitetno sagrađena katnica pruža visoku razinu komfora, s ukupno četiri spavaće sobe i tri kupaonice. Na prvom katu smještene su tri sobe iz kojih se pruža djelomičan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 181,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. Ova raskošna nekretnina prostire se na prostranoj parceli od 646 m2 pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i spektakularnog pogleda na more. Kuća se sastoji od dvije razine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja 180 m2 pogled na more'
1.000.000 €
1.000.000 €
Na upit
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 180,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Šilo , samostojeća kuća blizu mora. Kuća na prodaju površine cca 180 m2 s 450 m2 pripadajuće okućnice. Kuća je samostojeća i sastoji se od dvije etaže - prizemlja i kata. Na svakoj etaži je po jedan stan s dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonom, kupaonom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 180,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo kuću s tri apartmana i građevinsku parcelu. Kuća ima površinu od 180 m2 i smjestila se na parceli od 404 m2,uz kuću je druga parcela koja je građevinska i ima površinu od 418 m2 i može se izgraditi još jedna kuća. Kuća se sastoji od tri etaže i na svakoj je zasebni apartman.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 180,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 959.000 €, 180,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novogradnja ? samostojeća kuća od 180m2 s bazenom i pogledom na more. Ova kuća je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom radova krajem 2024./ početkom 2025. godine. Prodaje se po sistemu ?ključ u ruke?. U prizemlju kuće će biti prostrani dnevni boravak s ugodnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 180,40 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Vila s bazenom na mirnoj lokaciji s pogledom na more Prodaje se vila s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Odlikuje ju okućnica s predivnim vrtom i natkrivenim terasama. Iz dvorišta ulazimo u prizemlje gdje se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novouređena kuća, ukupne stambene površine 177 m2, nalazi se u okolici Šila. Sastoji se od tri apartmana s posebnim ulazom, u prizemlju i na prvom katu. U prizemlju se nalazi jedan studio apartman s kupaonicom i natrivenom terasom. Drugi apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 188,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća u mirnom dijelu otoka s bazenom i pogledom na more! Kuća se gradi u prekrasnom okruženju u blizini Dobrinja na otoku Krku. S ovom nekretninom, pružamo vam priliku da uživate u miru i ljepoti prirode, udaljeni od gradske vreve, dok istovremeno imate blizinu mora i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.400 €, 190,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna kuća s panoramskim pogledom na more ? idealna za dom ili turistički projekt na Krku Na prodaju je prostrana kuća smještena na početku otoka Krka, na iznimno povezanoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup Rijeci, Malinskoj i svim ključnim dijelovima otoka. Okružena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 665.000 €, 190,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća na otoku Krku s otvorenim pogledom na more ? blizina Malinske Na prodaju je prostrana samostojeća kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Malinska. Ova kuća s pogledom na more predstavlja izvrsnu priliku za kupce koji traže....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja samostojeće kuće površine 170 m2, s tri apartmana, bazenom i pogledom na more, na atraktivnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, prizemlja s jednosobnim apartmanom, studio apartmanom i terasom te prvog kata s dvosobnim apartmanom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 190,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća mjesto Čižići, stambene površine 188,44 m2 na mirnoj lokaciji , 200 m2 okućnice te 400 m od mora. Kuća se sastoji od 3 stambene jedinice. U suterenu se nalazi apartman površine 40 m2 se jednom spavaćom sobom, dnevni boravkom sa kuhinjom i blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 184,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, SOLINE - Luksuzna dvojna vila s pogledom na more i privatnim bazenom U prestižnom dijelu otoka Krka, u mjestu Soline, smjestila se ova moderna luksuzna vila koja nudi savršen spoj vrhunske arhitekture, udobnosti i nevjerojatnog pogleda na more. Vila pruža visoki standard....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska šire područje, samostojeća kuća, novogradnja s pogledom na more. Kuća je na iznimno dobroj lokaciji, udaljena svega 5 minuta vožnje do mora te od svih važnijih središta otoka. Ova novogradnja stambene površine 194 m2 podijeljena je u tri etaže. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more